Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hamarosan esküszünk. Jogos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan esküszünk. Jogos a párom mérgelődése?

Figyelt kérdés

Párom (F) mérgelődik, mert beleszólok a tanúja kiválasztásába.


Én azért mérgelődök, mert nem akarom, hogy olyan ember legyen a párom tanúja, és olyan ember vegyen részt az esküvőmön, aki engem sohasem tisztelt, lenézett, és ha bántott szóban, egyszer fizikailag, a párom sosem állt ki mellettem, vagy védett meg tőle.



2013. jún. 26. 12:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Az ő szempontjából jogos a mérgelődése, mert neki nem jelenthetsz túl sokat, ha nem áll ki érted.


Ezek után tényleg képes vagy hozzámenni?

2013. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát ha már most, esküvő előtt nem tudtok olyan dolgokat megbeszélni, ami neked igazán fontos, tehát nem veszi figyelembe a párod, hogy neked ez bántó és fájó lenne, akkor nem tudom, mit várhatsz tőle az esküvő után... :(
2013. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
és miért pont őt választja tanújának? tudja a leendő férjed, hogy a másik hogyan bánt veled? miért nem állt ki melletted?
2013. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Furcsa pár vagytok! Ilyen dologban mindketten "mérgelödtök" a közös megoldás keresése helyett. Mit vártok a házasságotoktol?
2013. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk esküvő se lenne,ha párom amellett állna ki,aki engem bánt...
2013. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Párom azért szeretné őt tanúnak, mert vele jár össze legtöbbet, tudnak beszélgetni férfias dolgokról, (autó, IT, stb.9

Én lekapcsoltam magam a közös találkákból, és csak nagyon ritkán látom az illetőt.


Igazából hagyom hogy találkozzanak, mert más ismerőse nagy ívben szarik a páromra, és jót tesz neki, hogy van egy olyan férfi ismerőse, akivel "kiélheti" férfias "vágyait" (nem félreérteni!!!)


Természetesen, amikor megtörténtek az atrocitások, és borzasztóan kiakadtam a páromra, veszekedések, illetve sértődések közepette leginkább amiatt hogy párom szerint, nem volt akkora sérelem, vagy atrocitás... mint amekkorának beállítottam.

Még akkor sem ha kifejezetten kértem, hogy védjen meg.

2013. jún. 26. 12:20
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább amiatt lennék kiborulva, hogy nem áll ki mellettem és még mindig egy olyan ember társaságát keresi, aki engem bánt. Ez nálunk fel sem merülne.
2013. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

# 1/6 ma 12:11


Úgy vettem észre, hogy ez a "nem áll ki érted." saját magára is érvényes, mert saját magáért sem tud kiállni.


példa: szomszéd beszólt neki valamit, majd fülét farkát behúzva besunnyogott a házba, aztán nekem előadta, hogy ha még egyszer beszól neki, ez lesz-az lesz. Ehez képest már sokadszorra szól be neki a szomszéd.

2013. jún. 26. 12:24
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
egyszer fizikailag, a párom sosem állt ki mellettem, vagy védett meg tőle. - Így hozzá sem mennék. Megütött, ő meg meg sem védett?
2013. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

# 7/8 ma 12:21


Hát ez is bánt. És ezt ő tudja, de bagatellizálja.

2013. jún. 26. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!