Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsó menyasszonyi csokor -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó menyasszonyi csokor - milyen virágból legyen?

Figyelt kérdés
Augusztusi dátum, amennyiben ez számít a "szezonvirágokra" nézve. Olcsó, de mégis ízléses csokrot szeretnék.
2013. jún. 30. 21:55
 1/10 andi9208 ***** válasza:
50%
egyszerű: nem mondd meg a virágárusnak, h esküvőre lesz, mert úgy 2000 helyett rögtön 10 ezer lesz.. de am szerintem mindegy, milyen virágból lesz, csak ne kála legyen, mert azt temetésekre szokták..
2013. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem a virág kerül 2000 helyett 10000-be, hanem az, hogy az esküvői csokrot tartósítják. Szerinted, első, mennyi idő alatt kókad le egy sima csokor víz nélkül az augusztusi 40 fokban? Szerintem kevesebb, mint egy óra alatt. És érdekes módon az esküvői csokrok túlélik a fotózást, a szertartást és még a vacsorát is. Egy kókadt csokor elég bénán mutat a fényképeken. Ezen nem érdemes spórolni.
2013. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 andi9208 ***** válasza:
78%
virágkötönek tanultam, nekem ne magarázd.. egyébként, a aznap reggelről megveszi, és kamrába, vagy akár ha tudja hűtőbe teszi nem lesz baja.. nem tartósítják a virágokat amúgy azokat is hűtőbe teszik. Viszont ha rózsa félét veszel,akkor mielött vízbe teszed, le kell metszeni kicsit a végét.
2013. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Tesco gazdaságos lila virágbú.
2013. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hortenzia olcso mutatos aug szezonja van akar frissen cserepesrollehet vagni eskuvo elott egy oraval.
2013. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem kála csokrom volt, és egyáltalán nem volt temetői...

egy temetőben nem láttam még kálát amúgy :O


kérdező! színes gerbera! nagyon szép, ha passzol hozzád!


[link]

[link]

2013. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

egyébként szeretem, mikor a hozzá nem értők megmondják a tutit (lásd kettes), és utána kiderül, hogy olyannak magyaráztak, aki viszont ért hozzá... :D


a tartósítást tanúsítom, anyósom virágkötő..

2013. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Andinak kellene még egy pár fordulót tennie az virágkötős oskolába!

Nincs olyan, hogy nyáron hűtőbe teszik a rózsát, mert ha onnan kiveszik még az ajtóig sem ér el vele a delikvens és máris összeesik. Amúgy minden virágnak illik levágni a szárából, mielőtt otthon a vázába teszik.

Kényszerszívatás! hallottál már erről abban a híres iskolában?

A kála a leggyönyörűbb esküvői virág, messze nem temetői, sajnos kifelé van a divatból, a 70-es években volt sláger, szorosan a szegfű után, ámde megelőzve a színes gerberát.

Mióta a virágkereskedelem nyitott és nem csak a hazai termelésre számít, már szinte mindent, mindenkor lehet kapni.

A hagymásokon kívül szinte minden olcsó augusztusban -Andi kedvéért írom -szóval ne tulipánt válassz!

2013. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát hová teszik a rózsát, ha nem hűtőbe? A virágnagykerekbe, a virágosoknál is hűtőben van a virág!!!

A gerbera (mini) tényleg olcsó.

2013. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mezei viràgok!!

Az szép olcsó és mèg cuki kis apró virágok is vannak benne! :3

2013. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!