Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kit hívjunk meg? Végre eldöntö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hívjunk meg? Végre eldöntöttük, összeházasodunk. Nehezen szántuk rá magunkat, hisz a páromnak már volt nagy esküvője, ezért én kicsit, de meghittet tervezek. Itt jön a dilemma, eljöjjön a vőlegényem családja?

Figyelt kérdés

Tudom, egyértelmű: Ott a helyük. de itt jön a csavar. Nem foglalkoznak velünk. Már 19 hónapos a kislányunk, a nagymamája 2-szer nézte meg itthon, 2-szer az utcán. A nagypapája sosem járt nálunk, 2 napja tudta meg hol lakunk, mert hazahozta a páromat. Más rokonok sem törődnek velünk, ha összefutunk megy a "jópofi" és ennyi. Neheztelek rájuk (szerintem ez egyértelmű Nektek:o) ), mivel a kislányomnak annyit nem mondanának sz.napjára vagy bármi más ünnep alkalmából, hogy: "fapapucs". Hozzáteszem párom előző házasságából van egy fia, teljes mértékben ellenünk nevelve ( ami ma már hidegen hagy minket ), Ő-t és a volt feleséget ajnározza a nagymama és egyéb családtagok.

Az én családomból testvéreim, szüleim,nagymamám és keresztanyum lesz, ill. barátok. Párom is hívja a barátait, de családjával kapcsolatban dilemmában van.


2009. okt. 15. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak egy kérdés, ti hányszor mentetek a párod családjához? Hányszor hívtátok meg őket?
2009. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokszor. Ajándékot vettünk, ebédre hívtuk Őket, szülinapra, keresztelőre el sem jöttek. Telefonon hívtuk a családot, hogy mikor jönnek, mert megbeszéltük, de telefonon már lemondták, mert éppen más dolog jött közben.
2009. okt. 15. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívjátok meg őket, maximum el sem jönnek...Gondolom, botrányt azért nem csinálnak! Még lehet, hogy nászajándékot is kaptok tőlük...
2009. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy hívjátok csak meg, nekik lesz ciki, ha el se mennek. Ti megtettétek, amit illik, innentől emelt fővel járhattok. Ők meg lehajtottal, ha nem mennek el.
2009. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Tegyétek azt,hogy az önkormányzathoz meghívjátok őket,de a vacsira nem.Így eleget tesztek a "kötelezettségnek" és pénzbe sem kerül.A bulin meg nem fognak mísz pofát vágni és jól fogjátok magatokat érezni.Én az apámat és az unokatesómékat fogom így meghívni.Sokan csinálják így,ne aggódj.
2009. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meghívnám őket a vacsira is, azért még is csak a szülők. Ha csak a szertartásra kapnak meghívót, akkor ott a következő indok amiért vághatják a pofákat, és fogják is, még akkor is, ha amúgy el sem mentek volna. Nehéz ez az eset, de undorító amit csinálnak. Szerintem a közelebbi rokonságot hívjátok meg, aztán ha nem mennek el, nem vághatják a fejetekhez, hogy még meg sem hívtátok őket...
2009. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hívd csak meg de semmiképpen se ti szólítsátok meg őket......
2009. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!