Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki kísérjen az oltárhoz, kié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kísérjen az oltárhoz, kié legyen a holdfénykeringő, ki adjon át a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, mikor 4 éves voltam és 12 éves koromtól kezdve nevelőapám vette át igazi apám helyét, akivel nem túl jó a viszonyunk, de a család nagyon régimódi. Mit gondoltok, mi lenne a legjobb megoldás?

2013. júl. 1. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha apukáddal jó a viszonyod akkor ő, mégis csak ő az apád.

Mi az a holdfénykeringő, életembe nem hallottam róla?

2013. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A családunkban generációk óta mindenki éjfélkor táncol az apjával :)

Az igazi apámmal nem túl jó a viszonyom.

2013. júl. 1. 16:06
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Bármelyik férfirokon kísérhet az oltár elé. A Holdfénykeringőre mi szükség? Az táncot megnyitó első keringőt a menyasszony-vőlegénynek illik együtt táncolni, legalább is a magyar szokások szerint.
2013. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha nevelőapuddal jó a kapcsolatod akkor nem kérdés, Ő kísérjen az oltárhoz és vele táncold a keringőt. Nem az az apa, aki a spermáját adja egy gyerek születéséhez, hanem aki végig mellette áll!
2013. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Hátha az a hagyomány, hogy az apával táncolsz akkor táncolj azzal akit az apádnak érzel.
2013. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól irja az aki azt irja,azzal táncolj,akit az apádnak érzel.


Engem 8 éves koromtól nevel a mostohaapám,de őt tekintem igazinak.Ő kisért oltárhoz,ő adott át a férjemnek,ő neki szólt a szülőköszöntő.

2013. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg pont az a hagyomány hogy az ifjú pár táncol éjfélkor, még csak nem is hallottam róla hogy az apával táncolna.

Először is az, akit az apádnak érzel. Nem attól lesz valaki igazi apa, hogy megcsinált, hanem hogy tanított , törődött veled. De ha ebből nálatok ekkora gond van, akkor ne kísérjen senki az oltárhoz, menj be egyedül, és ne legyen keringő, vagy keringőzz a férjeddel. A szokásokat meg lehet változtatni, nincs semmi kőbe vésve. Ha te nem tudsz a 2 apa közt dönteni akkor teremts olyan szokásokat ami neked is jó. És az hogy a család régi módi már ne haragudj de magasról sz.ard le, ez a te esküvőd és úgy csináld ahogy nektek jó, és nem másoknak.

2013. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm a választ és meg fogom fogadni a tanácsod. A saját esküvőmet a saját igényeim szerint szervezem :)
2013. júl. 1. 16:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)


Nekem ebből az egészből az jön le, hogy igazából ez az egész keringő dolog, meg az apákkal való tánci hercehurca számodra nem is olyan fontos, inkább a családod erőlteti.

Ez a TE nagy napod. Én a helyedben biztosan nem hagynám, hogy a családtagok / rokonok beleszólogassanak az esküvőmbe. Olyan tánc lenne, amit én és természetesen a párom akarunk. Nem arról szól ez az egész, hogy eleget tegyetek a család óhajának-sóhajának.

Ha már mindkét apuka ott lesz, én táncolnék egyikkel is és másikkal is, így nem maradna ki egyikük sem a jóból, de ha TE nem így gondolod, akkor nem kell. Ez a TE napod, nem a többi meghívotté.

2013. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azzal táncolj, akit apukádnak érzel. Azzal, aki megérdemli. Aki felnevelt, aki szeretett, akire a jövőben is számíthatsz.
2013. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!