Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon szeretnénk összeházasod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnénk összeházasodni a párommal, de nagyon le vagyunk égve? Többi lent?

Figyelt kérdés

Polgári esküvőn lesz. De utána egy nagy családi ebédet-iszogatást terveznénk. Kb 40 emberkét szeretnénk szívesen látni,ám ezt le tudjuk szűkíteni 30-35 főre. :S

Mit csináljunk? Itthon sütést-főzést? Mi legyen akkor a menü?

Vagy menjünk el egy étterembe, pl 7500Ft/fő???(Ez szorozva 35 fővel 262500 Ft-ami NAGYON sok.)


Járt már valaki így? Hogy oldottátok meg?


2013. júl. 4. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős szitu, nekünk ez miatt tolódik elég régóta az esküvő, nálunk is csak a család 60-70 ember.
2013. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Ennél nagyobb bajom ne legyen az életben, hogy azt kelljen lesnem, hogy mennyi pénzt szórhatok el feleslegesen az esküvőre.

Nem értem ezt a nagyzolási mániát, de mivel többen csinálják így, biztos én nem gondolkozom helyesen.

2013. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Netán némi spórolás és amikor meglesz a megfelelő összeg, akkor mehet az esküvő.
2013. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
nekem epp ma jutott eszembe amolyan batyusbal fele
2013. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Bár nem esküvő,hanem nayszüleim házassági évfordulója volt,udvaron sütős-főzősdivel 45 főt kihoztuk a kaját 30ezerből(húsleves,benne a második,harmadiknak pörkölt-nokedli,sütemény),torta 10ezer volt,italok 40ezer (bár ez társaságfüggő).

Padokat kölcsönkértük,zenét egyik unokaöcsém csinálta

2013. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
7500 Ft? Trófeában 3-4 ezerből annyit zabálsz, amennyit akarsz. És minek 35 ember? ÉN 2 tanúval fogok házasodni, annyi kaját csak ki bírok fizetni...inkább az ügyvéd lsz drága (házassági szerződés)
2013. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs pénz, akkor nincs nagy családi evés-ivás. Ennyi!

Vagy bográcsoztok egyet otthon, vendégek hoznak sütit, meg italt, meg mindenki kis valamit és kész.

2013. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm! Remélem nem csak támadni fogtok! 35 fő Szerintem nem olyan sok, és ezek az emberek mind közel állnak! Elvileg egyszer van az életünkben esküvő, akkor már legyen olyan amilyet szeretnénk. Alapból az én családom 8 főből áll! + a Párom családja 6 fő! Pár közeli barát olyan 6-7 fő. Ez már 21. Keresztszülők? Az még 6 személy az én oldalamról, és 5 a párom oldaláról.32 főnél járunk. Nagyszülők, csak az én oldalamról élnek még, az 2 fő.

Tehát nálunk nagy a család, ne támadjatok,kérlek. Inkább adjatok tippeket!

2013. júl. 4. 13:32
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Spóroljatok akkor és tartsátok később! Talán nekünk kéne gyűjteni neked vagy mit gondoltál?
2013. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat tényleg köszönöm!
2013. júl. 4. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!