Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki saját magát sminkelte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki saját magát sminkelte az esküvőjén?

Figyelt kérdés
Tartós volt, vagy kellett igazítani? Milyen márkájú termékeket használtatok?
2013. júl. 4. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szimpla Avonos termékeket használtam, mondjuk azon belül nem a legolcsóbb kategóriát. Meglepően tartós volt, egy kis púderen kívül nem kellett utána igazítani semmit. Bár nem nagy hőségben volt az esküvőnk, úgyhogy talán kicsit kevesebbet kellett kiállnia, mintha nyári lagzink lett volna.
2013. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Rajtam avonos és oriflames volt vegyesen,amiket máskor is használok,csak több figyelmet forditottam arra hogy tényleg szépen legyen felvive.

Nyári hőség volt,a szemceruzát kellett újraigazitani,és persze a rúzst és szájfényt,párom lecsókolta sokszor :)

2013. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én a már megszokott eszközeimet használtam (reggeli rutin nálam a smink, igaz csak natúran :D). Bourjois szemtus és korrektor, NYC szempillaspirál, MaxFactor alapozó, Lancome púder és L'oréal szemhéjfestékek, számra egy nagyon szép fényes színezett ajakbalzsamot tettem, na az volt amit csók után kenhettem újra. :)
2013. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. júl. 4. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén, szerintem nem érdemes magadnak készítened. Egyrészt nem olyan tartós, másmérszt valószínűleg nem vagy profi sminkes, és ha hétkőznapra megfelel is a sminkelési tehnikád, nem biztos, hogy egy esküvőre is. Nem olyan drága manapság egy smink, max, ne mondd meg, hogy menyassozny leszel, csak kérj egy esti sminket, sokkal olcsóbb, mint a menyasszonyi.
2013. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, biztos, hogy sminkeltetnék, ha itthon lenne az esküvő, de külföldön lesz, így magamnak csinálom majd.
2013. júl. 4. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

én is AVONost használtam, valamint essence termékeket.


Csak a szájfényt kellett felvinni többször, a többi ok volt, október végi esküvő volt.

2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Coastal Scents termékeket használtam, előtte nem sokkal rendeltem be őket Ámerikából fél áras akcióban vagy 40 ezer forintért szóval elég jól el voltam látva az eszközökkel.


Igazából nem így akartam, de ahova mentem volna, ott mégse értek rá, maradt ez.


Nem csináltam nagy ügyet belőle, alig festettem magam, nem csináltam semmi extrát, vagy érdekeset, csak kihangsúlyoztam pár szép dolgot magamon. Igazítani se nagyon volt így mit.


Alapból természetes hatású műszempilláim vannak, azzal nem volt dolgom. Szemöldökömet kiigazítottam a megfelelő színnel, ecsettel, szememen nem feltűnő szemhéj púder volt, ajkaimon szintén natúr rúzs, arcomon volt primer por, nagyon kevés alapozó, kis kontúrozás, kis pirosító és ennyi.


Végül nem bántam, hogy így alakult, mert jó sokat ittam, táncoltam, izzadtam, melegem volt, mostam az arcomat hideg vízzel stb. Képzelem egy nagy adag vakolat, precíz kimunkálás milyen véget ért volna, mindegy ki csinálja és mivel.


Így viszont ezzel nem kellet foglalkoznom, nagyon jól éreztem magam, a szinte semmi sminkemmel abszolút nem kellett foglalkoznom, hogy most hogy igyak, meg hogy egyek, meg vajon hogy nézek már ki. Itt olvastam egyszer, hogy valaki szerint a túlélő csomagba az esküvődre tenni kell szívószálat és csak azzal igyál egész este, mert különben a gyönyörű sminkkel mi lesz. Hát bele haltam volna, ha így kell buliznom reggel hatig, hogy közben folyton attól rettegjek, hogy mi lesz a sminkkel???

2013. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyit sminkeltek a munkámhoz, hogy profi sminkes lettem az évek során. A munkatárs sminkesektől kaptam Mac cuccokat, ezekkel sminkeltem az esküvőm napján. Semmi problémám nem volt a sminkemmel, persze a szertartás alatt lebőgtem, de ez engem sem akkor, sem most nem érdekelt, ahogy a lagzihelyre értünk megigazítottam a szemem. Igaz, a mi esküvőnk nem kirakat esküvő volt, kevesen voltunk, szabadtéren sírtunk, aztán buliztunk egy nagyot.:) Nem nézegettem magam a tükörben, csak boldog voltam.
2013. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sminkesként nem volt kérdés. Mást nem szoktam sminkelni, hobbi sminkes vagyok, de több tanfolyamot is végeztem, van egy rakás oklevelem róla, imádom, ennyi az egész. MAC, Sleek, Coastal Scents, Urban Decay, Benefit termékeket használok általában, így a sminkem is ezekkel készülhetett, pontosan már nem emlékszek. Ecsetből MAC és Sigma darabokat használok. Természetesen tartós volt, hiszen minőségi termékekkel dolgoztam és megfelelő technikával, valamint alap és fixálás is része egy tartós sminknek. Igazítani néha a púdert kellett, illetve blotting papírral felitatni a felesleges faggyút és izzadtságot. 40 fokban volt az esküvőnk, de szerintem összesen 1-2 alkalommal igazítottam a sminket, ezt is az orr és a homlok területen csak.
2013. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!