Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már aki esküvő előtt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haramia kérdése:

Volt már aki esküvő előtt nem sokkal találkozott az "Igazival"?

Figyelt kérdés
Hogyan döntöttél lemondtad az esküvőt? vagy azóta is bánod?
2013. júl. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudod hogy o az igazi??? Ha csak most talalkoztatok...?
2013. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké, jogos. Akkor úgy fogalmazok, hogy aki megingatta és aki nagyon megfogta volna...bár ki tudja, lehet h az igaziról, tényleg elsőre érzed h az igazi....
2013. júl. 11. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám akkor mondta le az esküvőt, mikor a meghívók már kint voltak.
2013. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen történne velem, én halasztanám az esküvőt addig, amíg el nem döntöm, mit akarok.
2013. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Ez a kérdés tényleg borzalmasan van megfogalmazva,de maga a kérdésed is az,ne haragudj.:)

Eleve nyilván Mindenki az esküvő előtt találkozik az Igazival,hisz csak utána tud hozzámenni/tudja elvenni,ha már találkozott Vele.

De azt hiszem,Te itt másról kérdezel és ez meg azért durva szerintem,mert akkor Te épp nem az "Igazihoz" készültél hozzámenni? Hát ez milyen már? Legalább akkor legyen már az ember a mai világban szerelmes amikor házasodik. Mert a válásokból ítélve ez később sokaknál megváltozik. Na de épp abban az időszakban,amikor ha erőszakkal kényszerítenének sem tudnál másra ránézni (iiletve lenne ez a normális) észreveszel Valakit? Ez nagyon gáz,így pláne nem lehet házasodni. Mondom,szerintem még az is kevés,ha Valaki csak az esküvő hevében (körülötte lévő 1-2 évben) szerelmes és utána már nem,ne de legyen már ez a MINIMUM!!!! Nemtudom Kedves Kérdező mennyire ment át,amit gondolok,de remélem valamelyest azért érthetően meg tudtam fogalmazni,kiragadni a lényeget. Valószínűleg elég más elképzelésünk van a házasságról.

2013. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én. Novemberben volt az eljegyzés, és rá 1-2 héttel beleszerettem valakibe a munkahelyemen. Pokolian szenvedtem. Az csak rátett egy lapáttal, hogy a srác is belémszeretett, és akkor már neki is volt menyasszonya.


Márciusig volt viszonyunk. Nem is viszony, hanem egy gyönyörű szerelem. Aztán márciusban úgy döntöttünk, hogy vége. Mindkét részről óriási volt a családi nyomás, elvárás, stb.. Márciustól szerveztük az esküvőt, augusztusban esküdtem. A srác nem jött el. Ő felbontotta később a jegyességét.

Én másfél évig voltam házas. Nagy hiba volt az esküvő. Én akkor már nem őt szerettem. Mikor beadtam a válást bevallottam mindent. ÉRdekes, azt mondta, hogy sejtette.

2013. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5!


Én úgy látom, Rajtad kívül mindenki értette a kérdést és a megfogalmazást is. Azt pedig senki nem mondta, hogy én állnék esküvő előtt.

2013. júl. 12. 05:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Normális esetben esküvő előtt fel sem merül senkiben, hogy olyas valakivel találkozik, aki megingatja az összeházasodási szándékában.


Ha meg már megingatja, akkor kár is az esküvővel foglalkozni, mert az annyit is ér majd!

2013. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok,a 8-asnak sikerült rövidebben megfogalmaznia szerencsére amiről beszéltem.:)

Én nem írtam olyat,hogy nem értettem volna a kérdést,de azt,hogy borzasztó,meg kellett hagyni. Még válaszoltam is rá,úgyhogy nem tudom szerinted mit nem értettem.:) Bocs,hogy egyértelműsítettem,hogy aki kérdezi,az van benne,de ez miatt a véleményünk nem változik.

2013. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!