Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruhát érdemes választani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet 154 cm vagyok és 60 kg. Még nem voltam próbálni ,majd jövőhéten megyek ,csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2013. júl. 12. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez inkább az alakodtól függ, de valószínűleg egy A-vonalú ruhával nem lőhetsz nagyon mellé, az nyújt.
2013. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig az A vonalúban még kisebbnek is látszódhatsz. Lehet, hogy a tölcsér fog bejönni (olyasmi, mint a sellő, de kb combközéptől szélesedik, A vonalban). Mutass képet, mert ez a 60 kiló, bárhogy elhelyezkedhet a testeden.
2013. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Alacsony vagy, így a hercegnős ruhák szerintem nem neked valók, inkább valami olyan kellene, ami nyújtja optikailag a tested, tehát egy egyszerű szabású hosszú ruha, amúgy az is fontos, hogy milyen alkat vagy pl: körte, alma, homokóra...
2013. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmit ne zárj ki előre, a próbán látni fogod melyik fazon áll jól és melyik illik hozzád, olyat is próbálj fel, amit a szalonos ajánl, akkor is ha a vállfán nem tetszik.
2013. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] Most csak ez a kép van fent rólam a gépen. Mindenképp felpróbálok minden fazont. Csak reméltem hátha tud valaki itt hasznos tanácsot adni.
2013. júl. 12. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
ne izgulj, a szalonban pontosan fogják tudni h neked milyen szin,fazon,méret,fátyol stb áll a legjobban :))
2013. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 157 centi vagyok és 60 kiló:) Nekem egy A vonalú pánt nélküli ruhám volt nagyobb abronccsal. Én nem is próbáltam más fazonú ruhákat, mert eredetileg is ilyet szerettem volna és nekem jól is állt ez a fazon.
2013. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!