Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A győri Zichy Palotában hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A győri Zichy Palotában hány perc a bevonulás az esküvőn a nagyteremben? (100 fősben)

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az esküvőszervezős csaj nem árulta el, és nem tudom a mennyit vágjak ki abból a zenéből, amit a bevonulásra gondoltunk, mert elég hosszú lenne, és nem hiszem, hogy teljes számot végig lejátszák,ami 6 perc kb.
2013. júl. 17. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ajtóból indulva? Amíg a 2 termen lassan átmész, kb 1 percet mondok, de lehet, hogy 40 másodperc.
2013. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ott mennyi, azt nem tudom, viszont hátha segítség.


Nekünk egy kisebb teremben volt az esküvőnk (64 ülőhelyes) a bevonuló zenénk olyan 3 perces volt ezt másfélszer játszották le. Nekünk azt javasolták, hogy inkább legyen hosszabb zene és legfeljebb nem játszák végig, minthogy előbb legyen vége a zenének, minthogy beérnénk.

2013. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. A 3 perc szerintem is jó ötlet, legfeljebb ismételnejk. Amíg elindultunk a várakozó helyiségből, és amíg odaértünk, kb. 1 perc lehetett. De perzse többre igazítsd a zenét, mert ezt sacc/kb mondom. Az előző jót írt.
2013. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha vannak koszorúslányok, velük is kell számolni, a menyasszony és a vőlegény is bevonulhatnak együtt és külön-külön is a szülőkkel. Ez is befolyásolja a bevonulási időt, melyik módot választják! A tanúk is van, ahol már a teremben várnak, van, ahol bevonulnak a pár előtt vagy után.


Azt kéne megtudni, milyen hosszú a terem azon része, ahol vonultok. Jelöljetek ki otthon, akár a kertben egy akkora részt és stopperrel mérjétek le, hogy annyi ember, amennyivel terveztek, mennyi idő alatt vonul be. Erre tegyetek még rá valamennyit, 20-30%-ot, mert a helyszínen lehet, hogy lassabb lesz egy utolsó szoknyaigazítás vagy nyakkendő-beállítás miatt. :)

2013. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!