Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sznobság varratni a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sznobság varratni a menyasszonyi ruhát olyan alapon, hogy nem akarok mások által használtban lenni a nagy napon?

Figyelt kérdés
Persze akkor már én is tervezném, meg csak jobban áll egy méretre varrt ruha, mint egy átalakított.
2013. júl. 24. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2013. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
A panelproliknak az, szerintem nem. Ha tehetném én is egyedi ruhákban/cipőben járnék, pedig én 18 éves fiú vagyok. :D Az esküvő meg főleg kivételt képez, elvégre az a "nagy nap".
2013. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ma már egyáltalán nem az.
2013. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
A "Nagy Nap", ami elmúlik. Én sem időt, sem pénzt, sem energiát nem szántam arra, hogy ne mások által használtban legyek. De nem béreltem, mert még azt is drágának találtam, neten vettem, újat, mert azt találtam legolcsóbban. Engem nem villanyoz fel egy buli, legyen az esküvő, vagy akármi más. Szép volt, jó volt, 10 ember 6 óra hossza, villámgyorsan eltelt, és nem hiszem, hogy az a nap különb volt, mint a többi. A párommal előtte is szerettük egymást, azután is tesszük. Minden más csak dekorcukormáz habcsókfelhőn. Felesleges giccs. De persze sokan játszanak királylányosdit, és gyűjtik azokat a dolgokat, amitől az ő napjuk "más mint a többi", mert ilyen meg oylan meg amolyan cuccok, programok, stb. volt, de szerintem ez felesleges. Ha azért tervezel és varrsz ruhát magadnak, mert amúgy is ezzel foglalkozol, érthető. De csak azért, hogy elmondhasd, hogy rajtad volt először... szerintem a tök felesleges kategória, igen.
2013. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2013. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Szinte ugyanazt írtam amit a többség, mégis egyedül én lettem lepontozva, mi a f@*z?! Kérdező, nem rád értettem.


Második voltam.

2013. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én varrattam.
2013. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

OFF:Kedves lepontozott "18 éves fiú"!

A probléma ott van, ahogy megnyilvánultál...milyen dolog már leprolizni olyat, aki panelban él? Szerinted ott nem élhetnek normális emberek? Meg amúgy is, majd akkor beszélhetsz, ha egymagad elő tudsz teremteni egy családi házra valót(szülői segítség nélkül). 18 évesen biztos nem vagy tisztában az ilyen dolgokkal, főleg ha az a problémád, hogy nem tudsz egyedileg öltözködni. Nyilván a most divatos metroszexuális öltözködésre értem... Szóval visszább kellene venni, akkor nem lennél lepontozva.

ON: Ha megteheted kedves kérdező, akkor mindenképp készíttess olyan ruhát amilyet szeretnél. Senkinek nincs köze hozzá. :)

2013. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
20:05-ös! És olyan lett a ruha, ahogy elképzelted? Én is varratattom egyébként, de picit izgulok, hogy milyen lesz a végeredmény.
2013. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mindenkinek megvan a véleménye bizonyos dolgokról. Az már inkább sznobság lenne, ha vki, akinek lehet, hogy nem is telik rá, ragaszkodik az eredeti, ilyen-olyan márkás ruhához, meg vóvsárolja azokat, akik használtat vesznek fel.
2013. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!