Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek mostanában volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek mostanában volt az esküvője, hogy sikerült? Milyen érzés volt az előtte napokban, és utána?

Figyelt kérdés
Nekem most hétvégén volt, és természetesen még a hatása alatt vagyok. Nagyon gyorsan pörögtek az események, ezt előtte is így hallottam másoknál, és tényleg. Kicsit nehéz visszatérni a hétköznapokba.
2013. júl. 24. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hónapja volt. Hogy sikerült? A lehető legjobban! :)

Előtte való pár nap nekünk még rohangálás volt, virágossal egyeztetni, hogy ki mikor megy a virágokért, a tortánál úgy szintén stb. De közben annyira vártuk már, hogy eljöjjön a várva várt nap, persze izgultunk, hogy fog sikerülni, milyen lesz a hangulat.

Utána pedig a fellegekben jártunk, mi magunk alig tudtuk elhinni, hogy házasok vagyunk, férj és feleség, de leírhatatlan ez az érzés, de ezt te is tudod. :) De kellett 2 nap, hogy kipihenjük magunkat hosszú volt azért szombat reggel 5 órától vasárnap reggel 6 óráig talpon lenni.

2013. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gyorsan ment minden..előtte ezer dolog, alig vártam már, hogy ott tartsunk, hogy esküvő...az seccpecc alatt elment sajnos...másnap pihentünk meg családi körben ettük a maradék kaját...aztán és hétfőn már dolgoztam is...

jó azt mondani, hogy a férjem :) boldog vagyok!

24L

2013. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3 hete volt. Előtte nagyon sokat rohangáltunk, vártam, hogy végre szombat legyen! Aztán a szombat...annyira gyorsan elment, hogy azt el sem hiszem! Egészen a ceremóniákig én nagyon ideges voltam, és csak utána tudtam élvezni a bulit. A polgári nagyon megható volt, mindketten végigsírtuk. :) A buli nagyon jól sikerült, rengeteget táncoltunk, volt olyan, hogy az összes vendég táncolt...nem túlzok, tényleg! :) Másnap...hát megértem, miét mennek sokan esküvő után nászútra! Mi a fellegek felett jártunk jó pár napig, folyton az esküvőre gondoltunk, egy csomót beszélgettünk róla! Aztán megkaptuk a DVD-t is, külön élmény volt visszanézni. Olyan dolgokat vettem észre, amiket korábban nem, és sikerült felidéznie ugyanazokat az érzéseket, mint amiket ott éreztünk. Most a képeket várjuk, remélem azok is jól sikerültek. Nekem kb. 2 hétbe telt, mire visszazökkentem a normál hétköznapokba. Eleinte a munkahelyemen is folyton letoltak, egy csomó mindent elszúrtam, mert rózsaszín ködben éltem. :D De már visszaszoktam. :)Gratulálok Nektek egyébként, sok boldogságot!
2013. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is három hete volt, tegnap értünk haza a nászútról. Nehéz visszazökkeni, ez biztos! Még hátravan a DVD és fényképosztogatós rész, ezt szívesen kihagynám...
2013. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!