Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi italt és sütit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi italt és sütit kell számolni egy esküvői ebédre?

Figyelt kérdés

50 fős vendéget várunk, a délelőtti ceremóniák után egy hagyományos ebéd (húsleves, sültes tál) lesz, majd süti, torta, kávé.

Délre megyünk az étterembe, este pedig már indulunk is a nászútra, így úgy beszéltük meg az étteremmel, hogy 3-4 körül távozunk, így már jöhetnek az esti vacsoravendégek hozzájuk.

Tehát a 3-4 órahosszára mennyi ital és süti kell? Az esküvői torta 60 szeletes lesz. Kellenek emellé még másik, kisebb torták is?

Sajnos a legtöbb honlapon csak egész éjszakás lagzira találtam meg az adatokat, pedig nekünk szerintem az idő rövidsége miatt nem annyival kell számolni.


2013. júl. 27. 14:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezt az étteremel kell megbeszélni.
2013. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi mindenkire 2 litert számoltunk összesen üdítőből, ásványvízből, stb. Alcoholból, borokból, röviditalokból valamivel többet.


Én kisebb tortákat is csináltattam, és meg is érte, mert nagyon jó visszajelzéseket kaptunk :)


Kár hogy nem hajnalig buliztok a néppel, mert annak is megvan a maga hangulata :)

2013. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az étterem csak a levest és a főételt biztosítja, s úgy egyeztünk meg velük, hogy mi visszük az italt, mert ott azt nem lehet megfüzetni (2dl üdítő 300 Ft). Sütit is nekünk kell vinni.
2013. júl. 27. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is hasonlo lesz az eskuvo csak 80 fovel. Svedasztalos ebed 2-6-ig. Mi az etteremtol rendelunk tortat es azoktol a rokonoktol akik jol sutnek kertunk egy-egy talca sutit naszajandekba. Szerintem 4 orara nincs szukseg tul sok sutire. Rovidital is keves lesz mert a legtobben kocsival jonnek.
2013. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!