Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek nem piros (hagyományos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem piros (hagyományos) menyecskeruhája volt, megmutatná milyen volt?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki a lagzin beszólt, hogy miért nem piros a ruha?
2013. júl. 29. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Hímzett, rövid menyecske ruha

igazából először hagyományosat akartam, de egyrészt nem áll jól a piros szín, másrészt bordóban nem találtam igazán tetszőt, varratni meg ezért az egy alkalomért nem akartam, így választottam olyat amit még utána is tudok használni :)

2013. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egészen sötét lila, padlizsánszínű ruhám volt. Sajnos képet nem tudok mutatni. Senki nem szólt érte, bár az sem érdekelt volna.
2013. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hosszú lazacszínű ruhám volt, derékban masnival. Senkit nem érdekelt a színe, én jól éreztem magam benne.
2013. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dorka1988 válasza:
91%
nekünk most volt 3 hete az esküvőnk, és nagyon egyszerűre vettük ezt a dolgot. volt egy egyenes szabású liláskék szoknya, és hozzá egy ugyanilyen színű ejtett mellrészes felső. olyan hatása volt mintha egyrészes lenne. a páromnak pedig egy kék-fehér csíkos ing fekete öltöny nadrággal. szerintem nem kell ezt túlreagálni, én mindenképp olyat szerettem volna ami kényelmes és máskor is tudom hordani.
2013. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk is három hete volt az esküvőnk. Rajtam egy fekete szatén miniruha volt fehér szatén fűzővel és tornacsuka. A páromon fehér ingpóló, fekete farmer és tornacsuka. Mindenki meglepődött, de emlékezetes volt, és tetszett a násznépnek.
2013. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jövőhéten szombaton lesz az esküvőm! És ez lesz : [link]
2013. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi volt levendulaszínben:

[link]

Egyedül anyósom sopánkodott, hogy miért nem hagyományos, mint amilyen neki volt...

Nővéremnek ilyen volt kékben:

[link]

Nem tudok róla, hogy megszólták volna.

2013. júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem bár piros volt, de nem ilyen hagyományos kalocsai vagy magyaros mintával. Inkább koktélruha jellegű és rövid. Anyósom és Apósom elégedetlenkedett előtte, hogy miért nem magyaros, meg miért nem hosszú. Az esküvőn rajtuk kívül mindenkinek tetszett, főleg nekem, mert nagyon kényelmes volt, és a nagy ruha után jól esett valami kis rövidet felvenni. Ehhez volt hasonló, csak fekete melldísz nélkül:

[link]

2013. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!