Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki egy ilyen esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy ilyen esküvő?

Figyelt kérdés
Polgári esküvőt tartani ciki úgy tartani, hogy a szűk családot meghívjuk, de utána nincs ebéd/vacsora? Kb 30 fő.
2013. júl. 30. 20:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 2x írtam le a tartanit. :)
2013. júl. 30. 20:08
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
hát nem tudom... Szerintem szebben jönne ki azért egy kaja utána
2013. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem úgy tartjátok, ahogy nektek tetszik, aztán majd ha hazamentek a meghívottak, úgy puffognak, ahogy akarnak. Tetszik, vagy sem, nem mindenkinek futja a keretből megetetni a "násznépet", és nem hiszem, hogy ésszerű lenne ilyenre hitelt, kölcsönt felvenni. Az esküvőre meghívottak dolga, hogy örüljenek a fiatal párnak, nem az, hogy egyenek. Le lehet pontozni, nekem akkor is ez a véleményem.

Én senkit nem akartam meghívni egyébként, de aztán nem úgy alakult, de meg is bántam, hogy engedtem.

2013. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a pénz miatt. Megengedhetnék, bár az is igaz hogy nem vagyunk eleresztve, ezért szívesebben költeném magunkra, olyan formában hogy mondjuk elmegyük kettesben egy hétvégére valahova.
2013. júl. 30. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha vndégeket hívsz illik megvendégelni őket. Vagy házasodjatok kettesben, vagy adjatok egy egyszerű ebédet utána.
2013. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
az utolsónak adok igazat. Akkor ti meg a két tanu és kész.
2013. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk két tanús esküvőt. Nem érzem helyén valónak. Az én családom olyan, hogy erre a fél órás kis szertartásra is örömmel jönnek, akár messziről is. A párom szerint a családja nem értené hogy akkor ki értelme van így a házasságnak.. Ő ragaszkodna a vacsorához, amolyan "mindenki rendeljen magának, mi fizetünk" jelleggel. Szerintem csak púp lenne a hátunkon ez az egész, a családjaink nem is ismerik egymást. Mindkettőnk szülei elváltak, de az enyémek gyűlölködnek egymással. Persze nem nyílvánosan, de szapulják egymást nekem. Én így rossz hangulatban tölteném az estét. Meg tök értelmetlen dolognak tartom hogy, 30, szinte idegen ember egymásnak ott üljön és vacsorázzanak fapofával. Ha lenne beszélgetés, az is felszínes lenne, mert tudom, hogy ki mit gondol magában...
2013. júl. 30. 22:03
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg illene egy kis ebédet tartani, van aki több órát is utazik biztosan éhes lesz. Utána meg beülnek enni a mekibe? Vagy mit mondasz nekik? Plusz szerintem még osztoznának az örömötökben pár órácskát.
2013. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

megoldás, hogy felrúgsz minden konvenciót.

remélem, utána tőlük sem fogsz SEMMIT sem várni (gesztust, pénzt. segítséget.)

2013. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem kéne zsidózni a vendéglátással.
2013. júl. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!