Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmehetek egy esküvőre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehetek egy esküvőre a barátommal, ha a barátom családját hívták meg?

Figyelt kérdés
rólam nem is tudnak, hogy együtt vagyunk, így engem nem hívtak. a barátom családjából nem mindenki jön amúgy.
2013. aug. 1. 18:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem hívtak, akkor nem.
2013. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem!:D
2013. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem is tudnak rólad, tehát nem is ismernek, akkor nem illik, ha ők nem vetették fel, hogy párokkal együtt.
2013. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nem hívtak meg ezért nem mehetsz.
2013. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha a párod meghívójában szerepel, hogy vihet kísérőt, akkor mehetsz. Vagy, ha a párod megbeszéli a meghívóval, hogy elvihet-e téged.
2013. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Csak így spontán nem mehetsz, mert nem hívtak.
2013. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Elmehetsz, de nem illik. Ha hívás nélkül mégy, az rosszul veszi ki magát. Mi 5 fős esküvőt tartottunk, külö megmondtuk, hogy senki más nem jöhet. Nem volt buli, csak a polgári esküvő és egy vacsora. Az egyik tanú mégis elhozta a barátnőjét kérés nélkül, és persze ő zabált a legtöbbet, a mi számlánkra. (Nem voltunk gazdagok, nagyon nem.) Neki mindenből spec. ez meg az kellett. A végén ott tartottam, hogy kivágom a francba. Ha ma meglátom az utcán, még mindig felfordul tőle a gyomrom.


A barátodnak kellene szólni az ifjú pár vagy a szülei felé, hogy van barátnője. Egyébként általában oda szoktak figyelni arra, hogy felnőtt emberek párkapcsolatai is beleszámítsanak a létszámba. Nem várható el egy tizensok vagy huszonévestől, hogy a családjával szórakozzon egész este, amikor már van párkapcsolata. Mert egy nagy lakodalom vagy egy egész estés buli más eset, mint a miénk volt.

2013. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%

Cserélnék veled, illetve a válaszolók hozzáállását kicserélném a párom szüleiével. Az én párom családja hatalmas, így évente jut a nyárra legalább 4 esküvő és 5 ballagás, ha nem több. Most is már a 3. esküvőre lennénk hivatalosak. Engem nem ismer senki a távolabbi családból, mivel nem a barátom szüleinél élek és ráadásul külön városban is 40 km-re. Ennek ellenére mindig szinte kényszerítik, hogy menjek én is esküvőre, bölcsis, ovis, sulis ballagásra, pedig itt sem említik a párok meghívását csak a családot. (5 éve vagyunk amúgy együtt) Most is menni kéne augusztusban egyre, erre már 2 hónapja próbálnak készíteni, meg könyörögnek, pedig erre sem hívtak meg külön, illetve ugye nem is ismerek senkit, nem is nagyon érdekel egy idegen esküvője. (ami ráadásul 800 fős lesz...) Én most menekülök a barátom szüleitől, nem látogatom ebben a hónapban őket, illetve a barátom is már ideges, hogy hagyják már őt is ezzel békén. :D


21L

2013. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%

Mivel nem tudják, hogy együtt vagytok, természetes, hogy nem hívtak meg. Ezt az észjárást, válaszolók...

Attól még ez nem azt jelenti, hogy nem mehetnél, egyszerűen csak nem tudtak róla, hogy a párodnak van valakije.

Annyi meghívót kell szétosztani, nem csoda, hogy kiment a fejókből, hogy te, vajon a Pistinek nincs barátnője?

Kérdezze meg a párod illemből, hogy elviheti-e a kedvesét, de ha nemet mondanak, akkor inkább ő se menjen. Nem lehet elvárni senkitől se, hogy egyedül menjen, ha egyszer van párja. De biztos nem fogják bánni, ha te is mész!

2013. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

"de ha nemet mondanak, akkor inkább ő se menjen. Nem lehet elvárni senkitől se, hogy egyedül menjen, ha egyszer van párja"


Nem egyedül megy, ott lesz a családja... Amúgy meg ez mennyire idétlen hozzáállás, hogy nem hívták meg a barátnőm, akit nem is ismernek, akkor én sem megyek?

2013. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!