Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen helyeket ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeket ajánlotok esküvői fotózáshoz?

Figyelt kérdés
Nem műtermire gondoltam. Esetleg vmi kastély/park, vagy valami különlegesség jöhetne szóba. Budapest és vonzáskörzetében.
2008. jún. 29. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

itt nézz körül: [link]

Ezenkívűl Margitszigetet,Városligetet tudnám ajánlani.

2008. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Martonvásári kastély. Gyönyörű a környezet.
2008. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Martonvásári kastélyban volt nekünk is. amiért különleges mert egy arbarétumban van és gyönyörü park egy kisebb tóval szigettel, híddal így tényleg szép. van hogy be zöldül a vize akkor még gyönyörübb. nekünk olyan szerencsénk volt hogy épp ott úszkált két hattyú és oda csaltuk így több képen a víz a hattyúkkal van a háttérben.

Pesten még a vár ami szép. tesómék oda tartoztak körzetileg ezért ott volt az esküvöjük, és a halászbástya körül csináltak sok képet.

2008. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
valamilyen várféle, vagy nagy park azok mindig szépek..esetleg ha van a közelben kisseb tó vagy ami annak látszik, meg Pesten ott a Duna! Esetleg felmehetnétek egy hajóra..
2008. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A martonvásári kastély eszembe sem jutott, pedig jártam már ott, tudom, hogy szép hely! :)
2008. jún. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!