Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik fejdíszt válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fejdíszt válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


w.jofogas.hu/budapest/Eskuvoi_fejdisz_tiara_diadem_Swarovski_kovekkel_11015592.htm


2013. aug. 19. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Az elsőt valami tremoros kezű fotózta?
2013. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A második link nem jó, csak úgy lehet megnyitni, ha elé írunk még két w-t, de sikerült megnézni :)


Nekem az első jobban tetszik, mert egyszerűbb, de attól is függ milyen a ruhád. A második tiarában ha jól látom van aranyszínű díszítés is, szerintem ez csak akkor mutat jól ha a ruhában is van hasonló.

2013. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, mindkettő giccses, gagyi benyomást kelt :S
2013. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bemásolva megnyitotta


[link]


inkább az első,


de nekem nem tetszenek a tiarák,

2013. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszenek a tiarák, giccsesek.


Ha muszáj ezekből választani, akkor az első, mert a második még bumszli is.

2013. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a tiarákat, de ezek nekem sem tetszenek annyira. Viszont ha választani kell, akkor egyértelműen az első.
2013. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nagyon tetszik a második is! :) Én az választanám, de ahogy előttem írták: függ a ruhádtól...
2013. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem tetszenek ezek a mű tiarák. Mármint, ha valaki megengedheti magának az tegyen tiarát a fejére, de minimum féldrágakőből. Aki meg nem engedheti meg magának az inkább mellőzze a gagyi kínai másolatot. Ez olyan mintha művirág csokra lenne a menyasszonynak, attól már a semmi is klasszisokkal jobb. Tudom le fogják pontozni a véleményem, de én allergiás vagyok a giccsre. Ha nincs pénzed igazira, inkább egy szép élővirág díszt tegyél a hajadba. Hidd el mások is meg fogják csodálni, jobban mint ezeket a kínai vackokat.
2013. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Az ot eves lanyom izlese mindketto most mutattam neki.

Ennyit a tiararol jelmezbal kiralylany

2013. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Az első jobban tetszik, szolidabb.
2013. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!