Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnék egyedi esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék egyedi esküvői tortát csináltatni?

Figyelt kérdés
Olyan torta dekorációt nézem ki, ami Mo-on nem elterjedt és szeretném ha úgy nézne ki, ahogy elképzeltem. Melyik cukrászdák azok, amelyek vállalnak egyedi tortákat és finomak is? Ha tudtok árakat azt is írjatok!

2013. aug. 20. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha szétnéznél a környéken? Pár nagyobb, nívósabb cukrászdába bemennél és megmutatnád nekik hogy mit szeretnél. Most mi hogy mondjuk meg neked hogy te hol csináltass? Még csak azt se mondtad hogy hol laksz. Hiába mondok neked egy nyíregyi cukrászdát, mikor te soproni vagy.
2013. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden cukrászda vállal képről pl.


Milyen dekorra gondoltál, kép?


Az árak és helyek javaslatának addig nincs értelme, amíg meg nem írod melyik környéken.

2013. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

szerintem te ilyet akarsz

[link]

olyan 100-as körül lesz a tortád.

2013. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, valóban kihagytam! Budapesti vagyok, tehát elsősorban a fővárosi cukrászdákjöhetnének szóba. Sajnos sok helyen olvastam, hogy nem vállalnak semmi egyedi dolgot, még a legegyszerűbbet sem.

Én valami ilyesmit gondoltam: [link]

A Sugar!-ról sok rosszat hallottam.

Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 20. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


A fenti cukrászda Csákváron található - Bp-től végülis nem túl messzire. Mestercukrász készíti a süteményeket, tortákat, fagyikat, nekem csak jó tapasztalataim voltak a termékeikkel. Egyedi készítésű torta végett viszont mindenképp érdeklődj náluk, mert azzal kapcsolatban sajnos nem tudok bővebbet írni.

2013. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A sugar! rossz is, nem csak hallomásból mondom. Amilyen szép, olyan ehetetlen sajnos! Az újpesti üzletüktől 5 percre laktam, sokmindent kipróbáltam náluk, de szinte egytől-egyig csak műanyag...


Esetleg ők?

[link]

2013. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. aug. 23. 07:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen tortára gondoltál? [link]
2013. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlóra, ilyenre: [link] . A Preston tortái nagyon tetszenek, de sajnos ár szempontjából semmit nem tudok róluk.
2013. aug. 26. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ő a legszuperebb, gyönyörű tortákat készít :)

Mi is nála fogjuk csináltatni az esküvői tortát. Sajnos árakat nem tudok.


[link]


van facebook-os oldala is

[link]


jó nézelődést! :)

2013. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!