Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli esküvő. Szeretnék (bevált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli esküvő. Szeretnék (bevált) tanácsokat, tippeket adni téli esküvő helyszín választásban?

Figyelt kérdés
Nyáron szerettük volna az esküvőt, de reményeim szerint addigra pocakom lesz, úgyhogy még előtte téli időszakban lenne. Nyáron kastélyt, vagy vadászházat választottunk volna, ahol a kertben lenne a szertartás. Most ennek valamilyen téliesített változatát keresném. Esetleg olyanok tanácsai, akik télen tartották az esküvőjüket szívesen venném!

2013. szept. 3. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Legyen hócsata, meg fürdessétek meg a násznépet:D

Legjobb esküvő lenne :D

2013. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz hó idén, szerintem egy lovasszános menyasszonyi hintó tök romantikus lehet :)

És a kastély vadászház dolog télen is működhet, maximum bent. Sőt így bent még szebb lenne, ropog a tűz a kandallóban megy a buli, kint meg szakad a hó :)

Utána meg egy gyönyörű egzotikus vagy egy hasonló beállítottságú hely nászútnak, ááá... nagyon tetszene :)

2013. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam téli esküvőn, úgy emlékszem 4 éve. Akkora hó volt, hogy már attól féltem nem érek oda, pedig én voltam a tanú. A belváros hotelének éttermében volt a buli, közel a polgármesteri hivatalhoz, így szerencsére a nagy hó, és az éjszakai -20 fok ellenére könnyen parkoltunk és nem kellett messzire menni a szállásra.

Persze kicsi a valószínűsége, hogy nektek is ilyen extrém időjárás lesz.

2013. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte a másodikét akartam leírni :) lovasszán, vadászház, kandalló.. :)

[link]


de ehhez fehér karácsony dukál! Neked meg prémes köpeny a ruhád felé :):


[link]


[link]


Anyukám is télen esküdött, és volt prémes köpenykéje (derekáig ért, nyaknál kellett összekötni) :) tiszta hókirálynő!


A dekor pedig nem az a jeges, fehér, hanem "faházas":


[link]

2013. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rájöttem hogy egy téli esküvő szebb.
2013. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szépnek szép ha jó időtök lesz. Aztán ha minden tiszta latyak meg sár lesz az kevésbé szép. Plusz szerintem szerencsétlen megoldás is kicsit, mert akkor külön kell egy "terem" ahol a vendégek a kabátokat, bakancsokat leteszik,
2013. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezek szépen :)

Esetleg valakinek valami konkrét ötlete, ahol tényleg részt vett már téli esküvőn? Pest környékén...

2013. szept. 5. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!