Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a ruha nagyon fehér esküvőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a ruha nagyon fehér esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet hogy a képen nem jön át, de nem teljesen fehér, kicsit ekrüsebb színe van. Nem fehér boleró lenne hozzá, hanem fekete és a cipő is.


2013. szept. 3. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem fekete fehérben nyugodtan lehetsz.
2013. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jó.
2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Aki ebbe beleköt, az az élő fába is :-)

Vedd fel nyugodtan, csinos leszel!

2013. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is jó. :)
2013. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%

Én nem vagyok kötekedő típus, de ez a ruha túlnyomórészt fehér(es), hiába ott lesz majd egy fekete boleró is.

Valószínűleg arra gondolnék, hogy az illető hölgyvendég nem áll fényesen anyagilag, ez volt az alkalmi ruhája, tehát egy kicsit sem érdekelne, hogy ilyenben van.

Azonban ha tudnám, hogy nem erről van szó, és lett volna lehetősége az illetőnek több ruha közül is választani, és mégis egy ilyet vett fel, háát, azért magamban furcsállnám...


De nem szólnék semmit, nem is célozgatnék rá, mert távol áll tőlem a beszólogatás, vagy hogy a másiknak kellemetlen perceket okozzak, akár egy rosszalló pillantással is.

2013. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is teljesen rendben van! Foleg, hogy fekete kiegeszitokkel lesz.
2013. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

hát ha engem nem szóltak meg ebben a cuccban:

[link]


pedig az én helyzetem neccesebb volt, mert a menyasszony egy nagyon egyszerű ruhát vett fel. De ő mondta, hogy nyugodtan mehetek ebbe.

Akkor szerintem te sem fogsz kilógni.

2013. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

Meg ugye tánc közben ki is melegedsz, szerintem le fogod venni azt a bolerót.

Ha tudsz, inkább vegyél fel mást.

2013. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

az etikettben benne van hogy nem illik fehérbe menni az esküvőre mert az a menyasszony kiváltsága.

én nem venném fel:)

2013. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg teljesen jó, ha ezen is megsértődik a menyasszony, akkor egy hisztis liba...
2013. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!