Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A gyászévet kotelezo kivárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyászévet kotelezo kivárni (betartani)?

Figyelt kérdés
Tavaszra terveztuk az eskuvonket a párommal,de a nagymamája mult héten elhalálozott

2013. szept. 5. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért tavasz messze van, több, mint fél év... Én nem halasztanám el az esküvőt, szerintem a nagyija sem szerette volna!
2013. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Alig várta már, hogy osszeházasodjunk
2013. szept. 5. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A tavasz tényleg elég messze van, több mint fél év.


Részvétem a nagyi miatt, szomorú hogy nem lehet ott az esküvőtökön már :(

2013. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyászév a házastárs elhalálozása után "érvényes", tehát ha meghal valakinek a férje, akkor egy évig nem illik újra férjhez menni.


A nagymamáért részvétem, de fél év már bőven elfogadható kategória. Az lenne a necces, ha halála után pár héttel ott buliznátok, de itt nem erről van szó.

2013. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A régi hagyományok szerint is csak a közvetlen családtagokat kellett egy évig gyászolni. Nagymamát, nagynéniket, bácsikat, unokatesókat csak 6 hétig.
2013. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
KOszi a válaszokat
2013. szept. 5. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Szerintem a mamája sem akarná, hogy ezt a csodálatos döntéseteket tovább halogatnátok :)

2013. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A nagyi is nagyon szerette volna.

Biztos örülne, hogy nem halasztjátok el az esküvőtöket.

Ne is tegyétek!

Sok boldogságot!

2013. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sajnálom a mamát :(

Szerintem lehet gyászolni attól még,hogy összeházasodtok.Nem kifelé kell gyászolni,hanem befelé,benn kell szomorkodni miatta.Ez kb olyan,mint a temetőbe járás.Ha nem emlékezni jársz,csak kötelességből,akkor az nem ér semmit.A szívben kell emlékezni rá elsősorban.

2013. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel nagymamája is szerette volna az esküvőtöket, ezért nyugodtan házasodjatok. Hiszen ő örülne neki a legjobban.

Részvétem.

2013. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!