Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 17 leszek pár hónap múlva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 leszek pár hónap múlva, milyen ruhába menjek egy esküvőre, ami a Bazilikába lesz?

Figyelt kérdés
Odáig eljutottam, h a lényeg az, h csinos legyek :)A család egyik barátjának az esküvője lesz.
2008. júl. 2. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kosztümöt túl felnőttesnek érzed, szerintem vegyél fel egy szép, de nem hivalkodó nyári ruhát. A Bazilikába, de általában véve templomi esküvőre nem illik fedetlen vállal, vagy túl rövid szoknyában menni, úgyhogy erre figyelj! :)
2008. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nyugodtan kosztümöt. De tényleg úgy van,hogy templomba nem illik fedetlen vállal és térd felett érő szoknáyba menni. Más országokban ezt nagyon szigorúan veszik náunk annyira nem. De ez mégis csak egy esküvő, ahol nem kell hogy téged nézzenek és beszéljenek ki.
2008. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a koktél ruha a legjobb
2008. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!