Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki a mai világban hagyományos lagzit tartani?

Figyelt kérdés
Tyúkot koppasztani, birkapörköltet főzni stb. Nektek is volt ilyen?
2013. szept. 18. 17:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%

9/9. Mi közönséges van abban, ha az emberek jól érzik magukat, és nem kell sznob módra "viselkedni"?

Sok lakodalomban voltam már, de vidékiben mindig jobb volt a hangulat, és egyáltalán nem volt közönséges.

Vendéglőben mindig erőltetett volt a hangulat. Főleg az idősebbek, középkorúak nem érezték igazán jól magukat.

2013. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
Amint látod, nem ciki, hisz aki a vidéki zagyvaságot nem szereti, az le van pontozva.
2013. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
62%

"Nincs benne semmi elegáns, hogy egy műanyag sátorban sörpadokon ülve eszitek a csirkehúslevest. Ez olyan.. hát hogy is mondjam.. közönséges."

Ezen most jót röhögtem! Ekkora képtelenséget! :D

Szerintem összekevered a hagyományos lagzit a sátras bulival.

A hagyományos lagzikat szépen feldíszített teremben tartják, elegánsan megterített asztalok mellett. A különbség az, hogy az ilyesmi inkább vidám, mulatósabb, táncolósabb társaságnak való, akik kedvelik a házias ízeket, meg akiknél a család szeret sütni-főzni.

Szeretem az ilyeneket, otthonos, vidám, családias általában a hangulat. Több esküvőn voltam az elmúlt időszakban és az ilyenek aratták a legnagyobb sikert a vendégek közt. De ugye ez társaságtól is függ. Kinek kinek ízlése szerint.

2013. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
51%

"Ami ilyenen voltam az egyik se 50-100 fős volt, hanem konkrétan az egész falu, mindenki valakinek a valakije volt, senki sem maradhatott ki. "

Ez attól függ. Én olyanokon voltam, ahol max. 50 fő volt. Ez nem létszám kérdés. Egy több száz fős lagzi természetesen bajosabb, meg drágább is.

2013. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező az a ciki, hogy te lenézed az éttermes esküvőket, de aki nem eszi meg a disznófejet, az le van pontozva!
2013. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Én a kettő variálását szeretem, azaz, nem akarom, hogy bárki is dolgozzon (a fizetetteken kívül persze) az én esküvőmön, viszont a házias ízeket, a táncot, a vidámságot mi is szeretjük. Amit otthonról viszünk rá, az maximum a nagymama pálinkája lehet, semmi más. :)

Az erőltetett, nagyon elegáns lagzik nekem sem tetszenek, de azért háznál sem tartanám - viszont nagyon tetszenek a lovagi éttermek (Sir Vincent, Sir Lancelot).

2013. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%
15. Mit gondolsz az étteremben miből főznek, kutyasz@rból?
2013. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
76%

Te érted amit írtam?

Az van lepontozva, aki nem eszi meg a vidéki kajákat.

2013. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%
Homályosítson már fel valaki, hogy mi az a "vidéki" kaja, akkor van külön városi kaja? :D
2013. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező arra érti a vidéki kaját, hogy nem annyira flancos, mint egy 5*-os étterembe, hanem hétköznapi, házias ízek vannak. Nálunk falun sok ilyen lagzi van, mint amit a kérdező említ,nincs velük semmi gond.
2013. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!