Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen egy jó legénybúcsú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó legénybúcsú? Akinek már volt, leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Piaaa

csöcsös gátlástalan csajok

gyors kaják!

2013. szept. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy jó legénybúcsúról azért nehéz tapasztalatokat írni mert senki sem emlékszik rá másnap. :)
2013. szept. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Lány létemre egyszer belecsöppentem egy legénybúcsúba Prágába. Egy bárban tartották, és csak a terem egyik része volt lezárva, épp úgy ültem, hogy rájuk láttam. Éjfél körül betoppant egy csaj a gorillájával, széket húzott a terem közepére, oda ültették a vőlegényjelöltet, és a fizetett csaj neki táncolt, sztriptízt. A melleit lebegtette az arca előtt, és vonaglott az ölében. A srác el volt vörösödve, a haverok meg röhögtek, kiabáltak, biztatták a srácot. Vicces is volt, meg izgalmas is. Ezt az estét tuti nem felejti el egyhamar... de én sem :)))
2013. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
én ide írtam azt a sokat :): http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4.. (pedig LÁNY avgyok :D)
2013. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A barátok szerveztek egy akadálypályát a semmi közepén (a szállás is ott volt egy bungalló szerűségben)

feladatok oylanok voltak, mint egy számítógépes játékban. Ha a vőlegény teljesített egy szintet, akkor kapott tárgyakat amik a következő szinten segítségére lehettek, attól függött mennyit, és mit kapott,hogyan teljesített


feladatok pl:

erdőben megtalálni tárgyakat (x ideje volt, ezek is segítettek később)

gyufa, öngyújtó nélkül tüzet gyújtani (sikerül a srácnak, talált nagyítót, é

még sütött a nap:))

a haverjait lebírkózni

Íjjal élő állatot lőni ( nem sikerült az 5 patkány elmenekült)



persze mindig inni


én nem voltam jelena többin , de állítólag ez volt a legjobb (az az ismerősi kör idén 8 esküvőn vett részt, én csak az egyikükkel tartom a kapcsolatot a mienk lesz ennek a vőlegénynek a sajátjával együtt a 9. lagzija:)) jah és csak 1 helyen voltak lányok, állítólag az volt a leglaposabb, persze erről én személy szerint nem tudok nyilatkozni.


a jó legénybúcsú eseménydús, alkoholmámoros, poénos, és mindenki jól érzi magát

2013. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Mindenkinek más a jó.


A vőlegényt kell megkérdezni mit nem szeretne semmiképp és ha valamit nem szeretne (mert van olyan aki nem szeretne táncoslányokat, prostikat, játékokat) akkor azt tiszteletben tartani. Az, hogy ezen kívül mit csináltok, arról nem kell tudnia. Nektek csak a tabukról kell tudakozódni.

2013. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sok haveromnak kupiban volt tartva, az asszonyok csak sejtették hol vagyunk.

kb másnaposok feeling volt az összes haveromé:)

2013. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!