Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akit megcsaltak az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsaltak az esküvő előtt és csak később derült ki sokkal, hogy reagált?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
kidobnám! ha engem szeret nem kúrogat félre. mert csak velem akar szeretkezni. ha más felajánlja magát ink otthagyja.. gusztustalan féreg az ilyen! pfuj
2013. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is otthagynám!!!

Mi van, ha nem is csak egyszer tette meg?!?!

Ja, és ha egyszer megtette, akkor miért ne tenné meg még egyszer?! Valljuk be, hogy a házassági papír nem tart vissza senkit ettől!!!

Hazudott és megcsalt. Én nem tudnék bízni többet benne. Bizalom nélkül pedig nincsen hosszú boldog élet-

Mindig ott motoszkálna bennem amit tett és egy örök tüske lenne. Tisztázd le magadban, hogy mit érzel, mit vált ki belőled. A döntést pedig csak Te tudod meghozni.

2013. okt. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Esküvő előtt vagy után, mit számít?

A lényeg, hogy a kapcsolatotok alatt megcsalt. Lapát.

2013. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

mit takar a megcsalás?

egy alkalom, vagy több?

csak csók, vagy szex is volt?


mi tavaly házasodtunk. egy csókot lazán lenyelnék, de talán a szexet is. Én nem vagyok híve ennek, hogy azonnal lapát. Ha azóta boldog házasságban élnek, és teszem azt 5-6 éve, a kapcsolat elején lefeküdt valakivel... nyilván nem esne jól, de azóta komolyodott a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Bízok benne, ha azt mondja, egyszer fordult elő, akkor elhiszem, és simán megbocsátanám.

2013. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Én is otthagynám.

Teljesen mindegy mikor történt.

Ebben a formában a házasság csak egy papír, mi előtte is 1 pár voltunk, utána is azok vagyunk, a házasságianyakönyvi kivonat nem tiszta lap, nem törlődnek ki az előtte tett dolgok.

2013. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Na most nem mindegy, hogy 2013-ban kiderül, hogy az 1970-es esküvő előtt 3 évvel Józsi bácsi félrekacsintott,

vagy 2000-2013 szept 28-ig csalta a csávó a lányt, d28-án esküvő volt, és 3 napja nem lépett félre.

2013. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen mindegy, hogy mikor történt a megcsalás: 20 éve, vagy 2 napja. A dolog lényege ugyanaz: hazudott. Teljesen mindegy, hogy 2 napig, vagy 20 évig, de még utána volt képe elvenni feleségül anélkül a nőt, hogy lett volna benne annyi gerinc: elmondja neki az igazat, és meghagyja a párjának ezután a döntés lehetőségét, hogy hozzá akar-e menni ezután is. Mi számít megcsalásnak? Már a csók is! A részegség sem kifogás. A házasság legyen tiszta kötelék! 24/N, házas
2013. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
utolsó! tegyük fel, apukád bevallaná anyukádnak, hogy 30 éve volt egy futó kalandja egy kolleganővel. Akkor komolyan szerinted az a megoldás, hogy váljanak el, gyerek(ek) és 3
2013. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

*véletlen elküldtem*


szóval: ... gyerek(ek) és 30 év után??

2013. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%

4#+1

A többi idióta.

2020. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!