Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt még olyan valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan valaki, akinek nem lehet esküvői frizurát csinálni a hajából?

Figyelt kérdés
Durva, vastag szálú hajam van, pl. hajszárítóval sem szoktam szárítani, mert akkor százfele száll, s úgy nézek ki, mint egy oroszlán. Eddig még soha nem csináltattam magamnak alkalmi frizurát, max, hajsütővel pöndörítettem magamnak néhány loknit, mindenféle hajhab meg fixáló nélkül. Most, mivel két hét múlva esküvőm lesz, elmentem a fodrászhoz egy próbafrizurára, aki picit bevizezte a hajamat, hajhabot tett rá, s aztán búra alá ültetett kb. fél órára. Aztán kiszedte a csavarókat, s mondanom sem kell, a lokniim annyira keményen álltak, mintha még mindig bennük lett volna a csavaró, s szinte semmit sem rugtak ki. A fodrász feltűzte féloldalra, olyan félkonty formára, s róbálta a rettenetesen göndör fürtöket megzabolázni. De a hajam úgy állt, mintha levágattam volna, kemény volt, mint valami drót, szóval rémesen állt, de szerinte az nagyon jó volt. Amikor kijöttem a fidrászszalonból az első dolgom az volt, h feltűzzem az egészet egy kontyba. Most mit csináljak? Ebből a hajból esküvői frizura soha nem lesz? Csak mossam meg, igazíttassam formára, s ennyi?????
2013. okt. 4. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság: ne menj kontár fodrászhoz! :)


Nincs olyan hajzuhatag, amiből ne lehetne gyönyörű, romantikus, habos, könnyű frizurát építeni.


Csak meg kell találni a megfelelő szakembert.


Fordult Hajashoz, vagy Róderhez, de szerintem bármelyik másik átlagos frizőr is meg tudja csinálni, hogy olyan legyél, mint egy habkönnyű királylány. :)

2013. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik fodrászt. Mi is próbáltunk 3-4 frizurát, becsavartuk, volt mindenféle próbálkozás. Aztán egy sima banánkontyom lett, mindenféle göndörítés nélkül. Próbálkozzatok. De szerintem nem szükséges lokni egy esküvőhöz.
2013. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

nekem


átlagban 3cm a hajam

abból sem lehet semmit csinálni :-)

2013. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérné drágább kezelést használni, ami a hajad szerkezetére van jó hatással. A brasil cacau-t nagyon tudom ajánlani. Nem olcsó, 15-35 ezer körül van hajhossztól függően, de 3 hónapig tartós. Amúgy írtad: kontyot tűztél a hajadból, amint kijöttél. Miért nem csináltattál kontyot a fodrásszal? Milliárd változatot lehet találni és bár én nem vagyok konty párti, ha a hajadból mást nem lehet, akkor miért nem jöhet szóba ez az opció?
2013. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
White hair szalon! Ez nem reklám, tényleg odamenj, meg tudják csinálni!
2013. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a világ vége, ha nem lesz semmilyen különlegesebb, fodrászáltal kreált frizurád az esküvődön. Nekem is vastagszálú, dús hajam van, én göndöríteni - egyenesíteni se tudom, anélkül, hogy egy flakon hajhabot elhasználnék! Ezek iszonyat módon roncsolják a hajat... értem én, hogy egyszer mész férjhez, de szerintem a természetes hatás is lehet legalább olyan szép, mint egy mesterséges módon kreált frizura. A helyedben, én csak eltűzném a hajamat, valami szebb hajdísszel (ha egyáltalán az megtartja a hajad), vagy próbáld ritkítatni fodrásszal v. akár otthon is speckó ollóval, utána az enyém pár hétig kezelhetőbb kicsit!
2013. okt. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek loknizni? A párod egyenes hajjal szeretett meg, miért kéne az esküvőre átalakulnod? Nagyon szép kontyformák vannak göndörítés nélkül is, egy-egy fonattal is feldobhatjátok, ha nem szeretnél teljesen egyszerű kontyot.


[link]

[link]

[link]

2013. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!