Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A polgári esküvő hol ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A polgári esküvő hol ingyenes hétköznap?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam már, hogy hétköznap a polgári esküvő ingyen van. A helyzet az, hogy a családom nem képes elfogadni a vőlegényemet és kitagadtak engem. Éppen ezért szeretnénk előre hozni, és nélkülük összeházasodni, legalább papíron, hogy még véletlenül se tudjanak tőle elválasztani. Tud valaki segíteni?

2013. okt. 6. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Mindenhol.
2013. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A családod sem papírral, sem papír nélkül nem tud elválasztani titeket egymástól jó esetben. Ha meg el tudna választani, akkor ezen nem sokat segít egy titkos esküvő.


Amúgy én is úgy tudom, hogy ingyen van, ezért fogunk mi is a párommal hétköznap beugrani a hivatalba.

2013. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, és természetesen nem tudnak, nem is ettől tartok, hanem inkább attól hogy megfurnák az egészet.
2013. okt. 6. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy megfúrnák? Ha ti ketten akarjátok nem tudják megfúrni... Mennyi idősek vagytok?
2013. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, a párom 26. Felnőttek vagyunk tudom jól. De egyfolytában a balhé megy és már elegem van belőle. Az a fő probléma, hogy nem azt csinálom ahogy ők akarják. Nem az ő elvárásaik szerint cselekszem, hanem ahogy nekünk jó. Emiatt félek, hogy keresztbe tesznek.
2013. okt. 6. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
De mégis hogyan tudnának keresztbe tenni? Megkötöznek és bezárnak? Ugyan már, mitől rettegsz ennyire. Fel lehet a 21. században már nyíltan is vállalni egymást. Megmondjátok, hogy összeházasodtok, elköltözöl, és boldogan éltek amíg meg nem haltok.
2013. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezen túl vagyunk. Kijelentve, elköltözve :) Amitől inkább félünk az hogy keresztbe tennének. Így is volt már 2 időpont kitűzve, és mind a kettőt le kellett mondani, mert a család ezen része akkor éppen a másik tesó szallagavatójára készül, vagy a ballagásra, vagy éppen valami más, ami miatt nekik ez most nem felel meg.


Itt lett elegünk és azt mondtuk, hogy ha nem felel meg, nem kell eljönni. Nem titokban házasodunk csal nélkülük, ha mindenre van pár megjegyzés, ki tudja az esküvőn nem követnének-e el akármit hogy megkeserítsék a dolgot? Szóval ezért... is.

2013. okt. 7. 01:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Így abszolút érthető. Hiszen a ti napotok. Én azért megmondanám, hogy ekkor lesz, aki akar, eljön, aki nem ér rá, az nem jön el. Csak, hogy ne érezzék úgy, mintha dacoskodnátok, hogy titokban kell csinálni az egészet.


Amúgy meg mit számít, ha nem mennek el valami ürüggyel, le vannak sajnálva. Sok boldogságot!

2013. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott ahol laktok, menj be vagy telefonálj oda és kérdezd meg. Ha nem is minden hétköznap van ingyen, de az biztos hogy egy kisteremben, egy hétköznap nem fog földhöz vágni az ára, max. pár ezer lehet. Ha te mondjuk Szombathelyen laksz és én azt mondom, hogy Mucsaröcsögén ingyen van, akkor mi van? Odaautózol 20 ezerért, hogy a szertartás ingyen legyen? Ezt minden város magában szabályozza, mindenhol más, intézd ott, ahol laksz, vagy a szomszéd faluban, városban. Messzebbre biztos nem éri meg elmenni, ha az ingyenesség lenne a lényeg.
2013. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!