Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet reklámtollat csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet reklámtollat csináltatni? Köszönetajándéknak szánnánk. "Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket" és dátummal ellátva lenne a szöveg.

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fémtollat gravíroznak pl ékszerésznél, Mr. Minitekben, stb.
2013. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Csak nekem kiált savanyú uborkáért? Köztisztviselők vagytok,mi?:)

Egyébként itt,ha tényleg jól meggondoltátok.

[link]

2013. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nagyobb plázákban is van olyan hely ahol gravíroznak.
2013. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

2013. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
És magázódtok azokkal, akik az esküvőtökön jelen lesznek?
2013. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem is a szöveggel lenne bajom...


amúgy ahol egyedi fényképes ajándékokat készítenek, ott általában szoktak ilyet is

2013. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Borzasztó személytelen ajándék,ilyet vásárlás után szoktak a blokkra írni.Amúgy gravíroztatni sok helyen lehet pl. nálunk írószer boltban is vállalják,de ékszerboltban is és egyedi ajándék boltban is.
2013. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A szöveg csak egy példa!!!

És milyen ajándékot ajánlanátok akkor?

2013. okt. 8. 12:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. semmilyent mert senkinek nem fog hiányozni, csak költségbe veritek magatokat

2. ha ki mondják a vendégek, ha nem, egy újabb kacat nem hiányzik senkinek, márpedig mind ilyen filléres gagyi, kb. mint amit a kilencvenes években vettek a nagymamák a 100 forintos boltokban, mert újdonság volt, és érdekes, az mindegy, hogy semmire sem jó

3. a saját képes emlékek max. a nagyinak, meg a szüleidnek érdekesek, az összes többi vendég hiába szeret titeket, marhára nem fog tudni mit kezdeni a szerelmes képes hűtőmágnesetekkel stb.

4. ha már nagyon akartok valamit, akkor legyen ehető, mert még az se kell mindenkinek, de azt legalább megeszi egy-két másik, és nem ment kárba


Ezt nem bántásból írom, de ez most komoly. Hiába imádom szeretem a párt, de most komolyan mi a fäszt kezdjek egy feliratos tollal? Nem hordok ilyen színes szar tollakat sehova, otthon is van elég, csak feleslegesen költöttétek a pénzeteket, nekem nem hiányzott volna hogy ide-oda rakosgassak még egy kacatot. Persze ezt sem én, sem a többi vendég nem mondja az arcotokba, meg még egymást közt se nagyon illik ilyet mondani, de ez az igazság... mindegy mi az.

2013. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Mindegyik véleménnyel egyetértek. De!!!!!

Amikor valaki az esküvőjére készül, és már megálmodta magának az egészet, hogy is fog kinézni, milyen lesz a dekoráció, kinek milyen ajándékkal köszönik meg, hogy elfogadták a meghívást és velük tartanak azon a nagy napon, nem mondhatod meg neki, hogy ez az ötleted sz*r, drága, stb...

Mert ezzel az álmának egy része szertefoszlik, arról nem is beszélve, hogy mi van akkor, ha úgy dönt, hogy hallgat olyan emberekre, mint mi, akiket nem is ismer és még nem is leszünk jelen? Aztán az esküvőn pedig rosszul érzi magát, mert hallgatott "ránk" és lemondott erről.

Szóval, esküvőszervezőként mindig meghallgatom a terveket, az elképzeléseket, és hogy mind erre mennyi a keret?

Ezután jöhet a rangsor, mi a legfontosabb, mi nem az, és mi fér ebbe bele. Ha belefér, de szűkös, akkor jöhet a variálás, hogy pl. köszönetajándéknak nem fémtollat gravírozva adtok, hanem ezüst színű, de nyomtatott műanyagot, vagy egy kis zsákban, szütyőben egy-egy bon-bont, amit Ti is meg tudtok venni egy hipermarketben, vagy bármilyen más kis apróság szóba jöhet még.

De a lényeg mindig az, hogy ne másokra hallgassatok, hanem üljetek le, számoljátok át, mennyi a keret, és abba mi mennyiért fér bele, és azt valósítsátok meg!

A Ti napotok, Rólatok szól és ezért a Ti elképzeléseiteknek kell teret engedni, és nem másénak!

Sok boldogságot kívánok, és jó szervezkedést a nagy napra!

2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!