Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 60 főre szerintetek mennyi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60 főre szerintetek mennyi a reális ár egy esküvői dekorért, amiben minden benne van (csokrok, temlom díszítés, étterem díszítése)? De úgy, hogy mondjuk egy nevesebb dekoratőrt bérlek fel.

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
fél-1millió
2013. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Fél-1 millió hol élsz te?? Volt már esküvőd?

Nekünk nemrég volt, 55 fővel, volt étterem és templom diszítés és 70.000 Ft került. És elhiheted, hogy az egyik legjobban dolgozó dekoráció cég! Csak ép ők reális áron dolgoznak!

Nem tudom hol lesz az esküvőd, de ha kell nekik az elérhetőségük megadom! Tiszta szívből ajánlom őket!

Persze ebben nincs benne a menyasszonyi csokor.

2013. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

bocs, off: 55 főre 70 ezerért nagyon jó ár, főleg, ha meg is voltatok vele elégedve.

Én idén készítettem egy 70 fős esküvődekort templomdíszítéssel együtt nászajándékba egy rokonnak. Igaz, abban a meghívók is benne voltak, de nyersanyagban verte vert 80 ezret (és hozzá a munkadíj és üzemanyagköltség). Pl az étterembe 40+40 km csak háromszor jártam meg.

Ami fogható és általában máshol is szerepel:

a székszoknya, azt én is béreltem, mert nem vagyok berendezkedve ilyennel: 290 Ft/db =20.300 Ft (nagyon olcsón) A virágok a virágpiacon vásárolva: 25.000 Ft semmi extra, jószerével csak tömegcikk. Szegfűt is csak a templomi padsor dekorba tettem, tömőzöldet meg egy doboz desszertért egy hölgytől kaptam, de annyit, hogy tele lett a kombi hátulja. És így is kevés lett a virág. A fényképeket elnézve a templom egyenesen kopár. A menyasszonyi csokor és a kitűzők nem voltak benne.

Szóval ez már itt kb.50, és plusz a csetreszek, selymek (45 Ft/m)organzák, szalvéta, gyertyák, kavicsok, mécsesek, ezek mind csak egyszer használhatók.

Eszközökre nem költöttem, azok voltak, gyertyatartók, vázák...stb.

Az ültetcédulákat is két napig csináltam.

Szóval, ha ez üzleti alapon készült volna 200 ezer alatt biztos csak ráfizetés a vége.

2013. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nevesebb dekoratőrrel 1 millió és 1,3 millió között már reális. Így minőségi, nem "olcsó húsnak híg a leve" esküvő és lagzi lesz. A miénk 73 fős volt, 1,2 millió forintba került.
2013. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

úristen, 1millió dekorációra??? hát, ha csak Nem Vajna Tímea vagy, vagy neked csak az aranyozott mit tudom én, mi felel meg, akkor ez Kva sok!!


Nekünk 50E-ben volt a dekor 120főre virágok nélkül (virágok kb.30E,de nekünk nem volt székszoknyánk)


A 70.000 nagyon jó, pláne, ha elégedettek voltatok!

És nem igaz, hogy ami millió alatt van, ott olcsó (?????) húsnak híg a leve... :o

2013. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt szívvel tudom őket ajánlani és a lehető legjobban voltak, gyönyörűen megcsinálták az étterem dekorációját stb..

És attól, hogy olcsó valami nem kell rögtön leírni. Nem minden esetben a drága a jó!!

2013. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75 fős esküvőn a dekorációl, plusz a virágok: autódísz, 6 gomblyukcsokor, 2 női kardísz, 1 kosorúslány csokor, 1 dobócsokor, esküvői csokor volt 50.000 Ft, a székszoknyák máshonnét voltak az még 20.000 forint volt. Nagyon szép volt a dekor. Az asztalokon virágdíszek voltak, volt asztalközép, dekorkövek, az oszlopokon szalagok, rengeteg lampion. Nem neves dekoratör, ahnem egy virágos csinálta a dekort.
2013. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit a 3-as tök jól leírt, szerintem is 15-200 ezer a reális ár, ha tényleg fontos a látvány. De dekorációk között is nagy különbségek vannak, ismerőseim esküvőin 200-700 ezerig alakultak az árak.
2013. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!