Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruhát válasszak ehhez a testalkathoz?

Figyelt kérdés
A vőlegényem és én szinte egyforma magasak vagyunk így én arra gondoltam hogy csak minimális kis sarka lenne a cipőmnek, viszont én régen sportoltam és erős vagyok vállban. Azt nagyon nem szeretném ha ránézésre látnának egy csinos vőlegényt mellette meg egy nagydarab menyasszonyt. Egyébként vékony alkat vagyok de most nagyon nem tudom milyen szabású ruha állna jól, ami kicsit finomít a vállamon és nem "nyújt" meg optikailag? Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Vagy egy csipkés pántút vegyél vagy egy közepes vastagságú teljes pántút.

Szerintem szép lesz. De egy pánt nélküli sem lenne rossz.

Igazából olyat vegyél, amiben te jól érzed magad. Az a legfontosabb.

A párodnak úgyis tetszeni fogsz, hiszen szeret, a többi embernek meg úgyis megoszlik a véleménye, tehát nem lehet mindenkinek tetszeni.


Magaddal légy elégedett.


Sok boldogságot

2009. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szolid A vonalú különleges dekoltázsú ruha jól állna, vagy választhatsz ujjatlant is, de akkor egy kis boleró kell hozzá! Látni kellene az alakodat... Szerintem kérd meg legkritikusabb őszinte barátnődet, hogy menjen el veled ruhát nézni, akkor magad is meggyőződhetsz róla, hogy mi áll a legelőnyösebben.
2009. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Esetleg kipuhatolhatnád párodnál, hogy milyen jellegű ruhában szeretne látni (mondjuk elé tolsz egy esküvői magazint).


Nagyon sok boldogságot Nektek!

2009. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Találtam Neked egy ilyen oldalt, hátha segít!

[link]


Sok boldogságot!

2009. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21:26-os szupi az oldal!!! Ez nagy segitseg.
2009. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindegyikőtöknek a válaszokat! Sokat segítettetek!

:-)))

2009. nov. 11. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy jó tanácsot: mielőtt megveszed vagy kikölcsönzöd a ruhát, ülj le benne.


Én elkövettem azt a hibát, hogy csak állva próbáltam. És a fotósnál derült ki, hogy ha leülök, kilátszik alóla a pántos melltartó. :-( Szerencsére volt nálam pántnélküli is, át tudtam cserélni...

2009. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!