Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ültetőkártyára magunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ültetőkártyára magunknak mit írjunk?

Figyelt kérdés

A saját nevünket, vagy, hogy Menyasszony, Vőlegény?

A többieknek, bece- és keresztnév kerül,



2013. okt. 15. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menyasszony, vőlegény. Legalább is én még csak ilyet láttam.
2013. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

én is így gondoltam, csak most elkezdtem keresni, és sehol nem írták le, hogy ígyszokták- e...


(Pánik hadművelet elindult:S így 4 nappal előtte)

2013. okt. 16. 06:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a saját nevünket írtuk, de mi mindenki másnak is a teljes nevét írtuk ki. Persze az enyémre már a férjezett nevem került.
2013. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi azt írtuk, hogy Menyasszony, Vőlegény. A szüleinknek is, hogy Örömapa, Örömanya. Viszont láttam más olyat, hogy a párnak is a teljes neve volt kiírva, a menyasszonynak a férjezett neve.
2013. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a vendégeinknek azt írtuk, ahogy szólítjuk őket: Pl: Lilka, Iby néni, KisB
2013. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

:D hát ez állati egyre hülyébb kérdések vannak esküvő terén ha közeledik a nagy nap:D

mi csak ráböktünk mindenre,hogy ez így és így legyen azt kész még csak meg sem kérdeztünk másokat

Amúgy azt írtuk rá ifjú férj,ifjú feleség

2013. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülye kérdés! Azért kérdezte meg a kérdező, mert nem tudta.


Ok én nem a gyakorin kérdeztem meg, hanem megbeszéltük a férjemmel, hogy mit és hogy szeretnénk és együtt más véleményétől függetelnül döntöttünk.

2013. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt írnám rá, hogy MINK, ne legyen már minden szokványos.
2013. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

dehogynem hülye kérdés, nem is értem a menyasszonyokat pedig én is voltam az,de semmin nem problémáztam csak anyagiakat néztem át jobban,de az hogy ültető kártya már annyira nem érdekelt hogy otthon is felejtettük őket:D

én terveztem a ruhámat és megvarrattam egy baráttal így 20 ezer alatt sikerült,a legkorábbi időpontot kértük, mert nekünk nem számított hányadikán van hanem hogy hányan férnek be. és a lagzi is egy sima 5000 ft-ért bármennyit ehetsz helyen volt így nem volt gond azzal mi legyen a menü

a meghívókat meg én készítettem, abban sem kértem segítséget

amikor anyagiakban kérdeznek hogy mi mennyibe kerül és hol kell elintézni azt megértem,de az ilyen kis dolgokat nem, ez van

2013. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kézzel írott kártyánk lesz.

Nekem szegezte a (leendő) sógornőm, nah és oda mi lesz, mert persze minden nevet kilistáztam, a sajátunkat nem....


Ekkor jött az agyalás, hogy mit...


Viszont igazatok van, ilyenkor már megy a hülyeség, a felesleges dolgokan agyalás.


Mert miért lenne egyszerű az élet, a cukrász lemondta a lagzit tegnap, úgyhogy nem is az süt, akit eredetileg felkértünk, de legalább lesz torta, és süti is:)


Eddig minden baromságot megkérdeztek már itt, ezt pont nem:P

Így megtettem én.

Köszönöm mindenkinek a válaszát, a hasznosat és a kevésbé hasznosakat is.

2013. okt. 17. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!