Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi ruhaszalonokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi ruhaszalonokban egyetemi diákigazolvánnyal is lehet akciósan ruhát kölcsönözni?

Figyelt kérdés
A ruha kölcsönzésének ára 160.000 Ft, nappalis diákigazolvánnyal 19.990 Ft. Gondolom szalagavatókra adják ki ennyiért. Ha esetleg egyetemistaként férjhez szeretnék menni, kiadnák-e a ruhát 19.990 Ft-ért (ha vinnék diákigazolványt), vagy inkább ne is próbálkozzak? Mert azért az a 140.000 Ft nem mindegy...Hatalmas különbség van a 2 ár között. Vagy szerintetek hol lehet olcsóbban ruhához jutni?
2013. nov. 1. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Egyertelmu, hogy nem. Nem is azonosak a menyasszonyi meg a szalagavatos ruhak.
2013. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha van ilyen akció akkor igen.

Egyetemen nincs szalagavató, ott csak diplomaosztó van egyetemi talárban, szóval nem azért.

2013. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Erre már én is gondoltam, de szerintem esélytelen :(

Bár tényleg szar, hogy egy fél órás polgárira 160-ért bérelhetném, mikor sokkal kevésbé strapálnám le a ruhát, mint egy szalagavatós.

2013. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Menyasszony vagyok, de van nappalis diákigazolványom, kaphatok én is kedvezményt?


Természetesen, várunk szeretettel.


ezek szerint igen :)

2013. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért az hogy a szalagavatos jobban lestrapálja a ruhát még viccnek is rossz. A szalagavatoson általában a főprobán van a ruha és a tánc ideje alatt ami ha durván számoljuk max fél ora. Mig egy menyasszonyon több orán át van, abban táncikál, eszik stb..:)
2013. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én a szalagavatómra kölcsönöztem így ruhát, szóval működik. De nehogy azt hidd, hogy ezért az árért az egész készletből válogathatsz. Egy drága, vagy egy új ruhát nem adnak oda szalagavatósnak. Amikor én mentem, előhoztak két állványt, hogy ezek a bálozós ruhák és kész. De ez nem jelenti azt, hogy azok közt nem találsz szépet. Csak a fátyol szó ki ne essen a szádon, azt szerezd be máshonnan. Valamint kalkuláld bele, hogy ezek a ruhák egyáltalán nem uszályosak.
2013. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fősulisok szoktak ebben táncolni gólyabálon, végzős bálon. Ők is kedvezményesen bérlik, gondolom ide is érvényesek a diákkedvezmények. Meg kell érdeklődni minden olyan helyen, ahonnan szóba jöhet a kölcsönzés.
2013. nov. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni az adott helyen, de ez általában csak középiskolás igazolványra érvényes.


A normálisabb helyeken szerencsére nem egyezik a menyasszonyi és a szalagavatós kollekció egyébként, szalagavatósnak a 4-5 éves, lestrapált vagy olcsóbb, divatjamúlt modelleket szokták kiadni.

2013. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom neked az Adéle ruhaszalont az Erzsébet körúton.

Vállalnak varrást, átalakítást, és nem drágán!

Nem tudom pontosan, mennyi a kölcsönzés, de a tesómmal nemrég voltunk ott, és azt mondták, hogy a ruhák kb. 50-60000 Ft-ba kerülnek megvételre! Nekem onnan volt a szalagavatós ruhám is kölcsönözve annó. Szóval ha ennyi a megvételi ár, akkor biztos olcsóbb a kölcsönzés... :)

[link]

2013. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!