Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolsz a Daalarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a Daalarna ruhákról? Szerinted megérik a pénzt?

Figyelt kérdés
esküvői ruha, pénz, Daalarna
2013. dec. 7. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

igen..


nem mind tetszik, de minőségéből adódóan megéri az árát

2013. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon szépek, és egyébként a minőségükhöz képest egyáltalán nem magas az áruk.
2013. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem tetszenek, nem a stílusom, drágának is találom (bár tény, hogy legalább az anyagminőséggel nincs gond) így számomra nem érik meg...
2013. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Gyönyörűek. Szerintem megéri.
2013. dec. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Sokat nézelődtem, mielőtt kiválasztottam a ruhámat, de esélyük sem volt a Daalarna ruháknak. Nem az áruk miatt, az menyaruhámért bármennyi pénzt kifizettem volna. Egyszerűen nekem ezek sablonruhák, semmi különlegeset nem látok bennük, ami megfogna akár egy kicsit is. Tucatcikk mindegyik.
2013. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szépnek szépek az tény. Viszont én már sajnos hallottam róluk rosszat is. Az igazság az, hogy én nem bérelnék tőlük csak azért, mert Daalarna és nem is tőlük fogok, mert 300 ezer ft-ot nem fogok kiadni egy menyasszonyi ruha bérlésére. Fele ennyiből fogok bérelni gyönyörű szépet.
2013. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szép ruhák, de csak azért lett ennyire felkapott, mert a magyar "celebek" Daalarna-ba öltöznek. De ha körbenézünk sok hasonló vagy még szebb ruhát látni, ami nem ennyire felkapott név.

Mondom ezt úgy, hogy az én menyasszonyi ruhám is Daalarna volt, de még azelőtt, hogy a sztárok által úgy felkapott lett. Ha most lenne esküvőm már másfajta ruhát választanék.

2013. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velemenyem szerint vera wang masolatok.
2013. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!