Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyen meglepetés a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen meglepetés a menyasszonyi ruha a vőlegénynek?

Figyelt kérdés

Van ez a babona, hogy a vőlegény nem láthatja a ruhát az esküvő előtt, mert az balszerencsét hoz.

Tartják még a párok magukat ehhez? (Én nem hiszek benne egyébként, csak érdekel, hogy másoknál ez hogy van. :) )


2013. dec. 8. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
igen tartják magukat :) maradjon csak titok... nem is a babona miatt.. hanem meglátni az arcát a párodnak mikor először meglát a ruhában... na.. azért a pillanatért! :)
2013. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom máshol hogy van, de én ehhez ragaszkodni fogok. A párom szerint jó ízlésem van, így biztos, hogy fog neki tetszeni az a ruha, amit én választok. Különben is én fogom viselni, így gyakorlatilag, nagyon kisarkítva, neki semmi köze hozzá. Persze, tetsszen neki, de amúgy a vőlegények az esküvőn nem gondolom, hogy annyira a ruhával vannak elfoglalva...
2013. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Az enyémet nem látta az esküvő előtt, de szerintem nem is nagyon érdekelte. Gondolom sejtette, hogy milyen ruhám lesz, mert sokszor mutogattam neki, hogy milyen fazon tetszik, bár láttam rajta, mennyire élvezi a témát. Ruhapróbára 100%, hogy nem jött volna el velem. Szóval én nem babonából nem mutogattam, hanem azért, mert tudtam, hogy hidegen hagyja.
2013. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
az én párom sem szeretné látni, nekem igazából mindegy lenne a dolog, nem vagyok babonás. persze jó lesz majd a pillanat (remélem), amikor megpillant benne :)
2013. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Természetesen ez csak babona :)


Ma már nem nagyon tartják be a párok, ritka az aki egyáltalán nem látja előtte.

2013. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Bár nekem nem lesz esküvőm, azért el tudom képzelni, mi lenne. Az teljességgel kizárt, hogy én magamban tudnék tartani egy ilyen dolgot, ennél sokkal kisebb dolgokat is elmondok a páromnak, nem tudnám nem :) S érdekelne is a véleménye. A babonák és a szokások pedig nagy ívben nem érdekelnek, főleg e téren. Ha mégis esküvőm lenne, semmi nem lenne rajtam világos és természetesen nadrágban lennék, mindig abban vagyok, pont az esküvőmön ne? S lenne egy csinos tőröm. Kicsi, hogy legális legyen, de lenne.


De ez már túl off és amúgysincs közöm ehhez a szekcióhoz. Bocs :)

2013. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Én sem hittem benne. A párommal együtt választottuk ki, együtt vásároltuk meg a szalonban a ruhát. Minden egyes ruhapróbára elkísért a varrónőhöz, és ha hiszitek, ha nem, minden próbán ő öltöztetett és vetkőztetett. A nagy napunkon is Ő adta rám a menyasszonyi ruhámat. :) Csodálatos érzés volt, és nem maradt el mégsem az a bizonyos "wow" hatás a lánykikérésnél... :) Így biztos voltam benne, hogy neki is tetszik majd a ruha, még ha elég extrém is volt.
2013. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
A férjem nem látta a ruhámat az esküvőnk előtt. Tényleg megérte az a pillanat, leesett az álla. :) Nagyon tetszett neki. :))
2013. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem fogja látni:) ez az egy amihez ragaszkodom,de ugy alakult h külföldön lesz esküvő elött,igy nem látja meg véletlenül sem:)
2013. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem se látta. A színét tudta, mert nem pont hófehér volt, így a stóláját hordtuk magunkkal a virágoshoz, meg neki inget venni, stb. De tetszett neki :)
2013. dec. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!