Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elsírta magát a férjetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsírta magát a férjetek az eskuvotok alatt?

Figyelt kérdés
Mi még csak most készunlunk az eskuvore, de a párom annyira érzékeny, romantikus lélek biztos vagyok benne, hogy elpityergi magát. Kíváncsi vagyok más férfiak ezt miként éltek meg.

2013. dec. 16. 21:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem az is nevetséges, ha egy NÖ sír az esküvöjén, de egy FÉRFI végképp.


Az ellen semmi negatív érzésem sincs, ha egy férfi komoly baj esetén (pl. közel álló ember halála) sír, de az ilyennél igen.

2013. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
13%
Nem, szerintem is nevetséges ha sír egy nő egy esküvőn nem egy férfi.
2013. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Párom is azt mondja,hogy szerinte ő sem figja tudni megállni,hogy ne érzékenyüljön el az örömtől. :) Szerintem ez aranyos! Lehet,hogy én is meg fogok hatódni,úgyhogy majd mindenképpen bekészítek zsepit a kistáskába.:)
2013. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Az emberek nem csak bánatunkban sírnak, boldogság konnyekrol még nem hallottatok? Ráadásul egy olyan megható pillanatban mikor osszekotod az életed a szerelemddel, aki mindent jelent neked, szerintem igenis elojohetnek a konnyek. Máskulonben miért lenne szégyen az ha egy férfi sír, én a páromat már rengetegszer láttam sírni, pedig nem vesztettunk még el kozeli hozzátartozót mióta egyutt vagyunk.
2013. dec. 16. 21:43
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem nevetséges szerintem,hanem aranyos. Mi is ilyen romantikus lelkek vagyunk mindketten. :)
2013. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 e-ditta ***** válasza:
17%

Ha valakit nagy BAJ ér, és azért sír, az teljesen normális dolog, akar férfi, akár nö az illetö.


Viszont az esküvön még nötöl is hülyén néz ki, de egy férfit leginkább idétlennek tartok ilyen esetben.

2013. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem sírt, saját akaratából volt ott.
2013. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Mint írtam is nem arra gondolok, hogy akármelyik férfi végigbogte volna a szertartást, hanem mondjuk az eskutételnél vagy amikor meglátott téged a ruhádban és a MEGHATOTTSAGTOL megjelent par konnycsepp a szeme sarkaban
2013. dec. 16. 21:51
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha valaki érzelmes, az mindenképpen pozitívum:) Meghatódik, és fullra átéli az örömöt:):):) Nekem ez tetszik ,de nagyon!!!:) Szóval én is csatlakoznék az előttem író romantikus lelkekhez:) Ha meg csak egy volt, akkor őhozzá:)
2013. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
23%

Jobb esetben azért nem csak az esküvője napján kötelezi el magát az ember a másik iránt hanem már a kapcsolat elején.

Szerintem is vicces lenne.

2013. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!