Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki legyen az esküvői tanúm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki legyen az esküvői tanúm? (én vagyok a menyasszony)

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim (néhány), azonban őket nem szeretném tanúnak.

Volt egy nagyon jó társaságom (hagyományőrző kör), ahonnan minden idősebb tagot meg akartam hívni az esküvőmre és akivel a legjobb viszonyba kerültem (barátilag) őt szerettem volna tanúmnak.

Azonban az élet úgy hozta, hogy egy nagyvárosba kerültem, egyetem, majd később munka miatt. A társaságba már nem tudtam rendszeresen járni, évek teltek el.

Akit a legjobb barátomnak véltem nemrég találkoztunk és sajnos nem tudtuk ugyanott folytatni, ahol abbahagytuk.

(nem is tudom, hogy gondoltam több év után)

Persze közösségi oldalakon és e-mailben tartottuk a kapcsolatot valamilyen szinten (a többiekkel is), de már nem szeretném őket még meghívni sem.

A Kollegáimmal nagyon jó a viszonyom, de a munkahelyemen nem alakítottam ki szorosabb kapcsolatokat(munka utáni programok stb)

Arra gondoltam , h a testvéremet kérem fel.

Szerintetek?



2013. dec. 21. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
A kérdésre nem tudok válaszolni, de gratulálok nektek, sok sikert az életben! :)
2013. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából minden rendben az életben, csak sajnos kiestem ebből a társaságból (akiket nagyon szerettem)és nem lett új "baráti kör".

2013. dec. 21. 21:58
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
A testvér teljesen jó.
2013. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ikrek vagyunk, majdnem olyan, lesz mintha két menyasszony lenne :))))
2013. dec. 21. 22:18
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

A testvér ideális választás.

Még hagyományőrző cselekedet is ráadásul. :)

A barátnők meg úgyis csak féltékenykednének, hogy miért x-et választottad, miért nem őt?

2013. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Az én tanum az anyai nagybácsikám volt, õ egyben a keresztapám. A tesóm tanuja az apai nagybácsikánk lesz, aki az õ keresztapja. Mi tudtuk ha nem õket kérjük fel "balhé lesz" sértõdések és mi egymás. A férjem tanuja a tesója volt, de a legjobb barátja volt az elsõ jelölt.
2013. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvérem volt a tanúm, a férjemnek a keresztapja. Szoktak még unokatesót is felkérni.
2013. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sajnos az egész család az ország számos pontján szétszóródva él, ezért nem olyan szoros a kapcsolat :(

Általában az ünnepekkor nagy családi összejövetelek vannak (karácsony, születésnap, névnap).

Ezek mindig vidáman, jó hangulatban telnek, de a hétköznapokban mindenki rohan, a saját életét éli.

Nagyszüleim nincsenek (korán elmentek) ezt is nagyon sajnálom, mindig hiányzott egy kedves nagyi és egy sokat megélt papa. (Egy kicsit irigylem is azt, akinek ilyen szuper nagyszülei vannak)

2013. dec. 21. 22:42
 9/21 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok
2013. dec. 21. 22:44
 10/21 anonim ***** válasza:
42%

Nos, Magyarországon csak egy nagyváros van, Budapest, de ez is viszonylagos.


Én is a tesómat kérném fel a helyedben.


SOk boldogságot!

2013. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!