Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövö év júniusára tervezzük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövö év júniusára tervezzük az esküvönket. Mikor kezdjünk el intézkedni, megtervezni az esküvöt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
polgári vagy egyházi esküvő lesz?hol laktok?ezek fontos infók...a felkapottabb hekyekre akár 1 évvel előre kell bejelentkezni!érdeklődj az önkormányzatnál/templomnál. Én általában minimum 3-4 hónappal előtte szoktam javasolni az előkészületek megkezdését.Sok boldogságot:)
2008. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi bő fél évvel előre lefoglaltuk a templomot, és elintéztük az polgári esküvő részleteit is. A meghívókat 4 hónappal előtte küldtük szét, mert nyári esküvőnél fontos volt, hogy a meghívottak ne akkor nyaraljanak éppen... A ruhát 3hónappal előtte foglaltam le, a próbafrizurát 2 héttel előtte csináltattam meg... Így kényelmesen végeztünk a szervezéssel.
2008. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónap alatt szerveztünk meg egy nagy 150 fős lagzit! Most lesz 08.30.-án majd!
2008. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha kis esküvőt akartok, akkor csak pár hónap

ha nagyot, akkor kb.10 hónap


mi nagyot szerveztünk, októberben kezdtük (körvonalakban eldöntöttük, mit szertnénk), a szervezés nagy része februárabn volt, az utolsó simítások júliusban.

(jövő szombaton lesz:-D)

2008. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!Mi is jövőre juniusba esküdünk.Mi már bizony elkeztünk mindent szervezninállunk mindent elkapkodnak az orrd elől(vőfély,helyszín...)Nem lesz templomi esküvőnk helyette rengeteg más ujj dolgot találtunk ki.Ezek is mind szervezést igényelnek.Én azt tanácsolom ha időbe és nyugottan akarsz mindent megszervezni akkor szerintem is egy 10 hónap.Ebbe biztos,hogy minden belefér.Ezen az oldalon rengeteg mindent megtalálsz:www.weddings.hu Nagyon jo oldal és blogolhatsz is.Jo készülődést ha bármi kérdésed van írj.

Mia

2008. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. júl. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!