Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2015majusaban lesz az eskuvom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2015majusaban lesz az eskuvom. Szerintetek az nagyon messze van meg?

Figyelt kérdés

A parommal megbeszeltuk hogy tavaszi eskuvot szeretnenk. Igy aztan kituztuk 2015 majusat eskuvoi idopontnak. Eljegyzesrol a parom nem szeret velem beszelni, mert azt o teljes titokban akarja tartani. Szoval szerintetek szamithatok 2014-ben lanykeresre, vagy szerintetek mennyi idovel az eskuvo elott kell megkerni a lany kezet?


Masik kerdesem, hogy en most 2014 januarjaban tudok barhogy is keszulni a majusi eskuvomre szerintetek vagy varjak meg az elokeszuletekkel? Ha mar ilyenkor is el lehet kezdeni keszulodni, akkor szerintetek mivel kezdjem? A valaszokat elore is koszi. En 18/N a parom 21/F :)



2014. jan. 3. 18:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%
Igen nagyon messze van még :D
2014. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
71%

Messze?

Én ennyivel az esküvőnk előtt még nem is ismertem a férjem :)

2014. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon..

Májusban kérhettek időpontot következő évre, most meg semmit nem tudsz csinálni, max a neten nézegetni, hogy mik az elkepzeléseid..stb

Ha majd lesz időpont, akkor lehet ez-azt csinálni

(A szolgaltatókat lefoglalni.. Stb)


Amúgy rengeteg időtök van.

Mi májusban döntöttük el, hoyg házasodunk, 100 fős lagzit hoztunk össze, mindennel, ami kell ..októberre..

2014. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarok vészmadár lenni, de ugye tudod hogy 2015 májusáig sok víz lefolyik még a Dunán? Ráérsz agyalni még..
2014. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
85%

Ha eldöntöttétek, hogy '15 májusban házasodtok, akkor má jegyesek vagytok, a leánykérés megvolt..

Hisz az arról szól, hogy hozzá akarsz-e menni, és hogy mikor...ezen túl vagytok már.

2014. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Fényévekre... De még meg se kérték a kezedet már az esküvőt tervezitek? Mióta vagytok együtt? Ne haragudj de egyáltalán nem biztos hogy másfél év múlva esküvőd lesz.
2014. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes elkezdeni nézelődni a szolgáltatók körül. Nekem idénre már nem nagyon van szabad időpontom és jövőre is szépen fogynak.(Fotós vagyok.)
2014. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
97%
18 es 21 evesen nagyon messze van meg az a 2015 majusa....
2014. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
97%
Addig még szét is mehettek.
2014. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
96%
pont ez jutott nekem is eszembe, amit a 8as írt, csak nem tudtam volna ilyen finoman megfogalmazni.
2014. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!