Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora gyűrűt érdemes venni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora gyűrűt érdemes venni? Olyan ami pont jó, vagy több számmal nagyobbat? Nektek kellett a karikagyűrűtöket az évek múlásával tágíttatni?

Figyelt kérdés

Valentin napra szeretnénk megvenni a karikagyűrűket. Csak azt nem tudjuk mekkorát vegyünk. Nekem most 54-es az ujjam. Mekkorát vegyek? 2-3 számmal nagyobbat?

Ti mekkora karikagyűrűt vettetek? Olyat ami kicsit nagy volt?


2014. jan. 3. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 25 év után is még jó ugyanaz a gyürü.


Viszont ha eleve nagyobbat veszel, akkor jó eséllyel elvesztitek pár nap alatt.

2014. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
olyat vettem ami pont jó volt... 15 év elteltével sem lett kicsi :)
2014. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 10 év után is pont jó. Férjem sokat fogyott, rá nagy a gyűrűje, le is szokott esni az ujjáról, szűkíttetni fog kelleni.
2014. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
19 év után is ugyanazt a méretet hordjuk mindketten a férjemmel.
2014. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkorát készítettünk, ami pont jó volt, de úgy alakította ki az ötvös, ha kell, lehessen tágíttatni. Egyedül a terhességem vége felé nem tudtam hordani, annyira vizesedett a kezem. Szerintem se vegyetek nagyobbat, mert csak a gond lesz vele, lecsúszik, beleakad mindenbe, elvesztitek.
2014. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkorát vegyetek, ami pont jó! Nekem pl. jó motiváció volt a fogyáshoz, amikor rájöttem, hogy már nem jön fel az ujjamra, vagy úgy kell letépni! :))

Egyébként viccet félretéve tényleg kiszámíthatatlan a jövő, de ebben az esetben éljetek a mának. Akkora gyűrűket vegyetek, ami kényelmes, ha picit nagyobb is, nem esik le az ujjatokról. Nekem amúgyis béna ujjaim vannak, az utolsó bügyköm jóval nagyobb mint az ujj tövem, így lötyögött a gyűrű az ujjamon, amikor megvettük, de a bütyök miatt leesni nem tudott és kellett is ekkora, hogy átmenjen rajta. Volt néhány év, amikor felszedtem pár kilót és egyáltalán nem bírtam viselni, tényleg jó motiváció volt, hogy láttam milyen voltam és milyen szeretnék ismét lenni. Ma már tudom hordani megint.

2014. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp se legyen nagyobb!! Nekem is be kellett vetetni 2 számmal az esküvő előtt, mert folyton lecsúszott az ujjamról.


25N

2014. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!