Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetséges házasságkötési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F6wqtq kérdése:

Lehetséges házasságkötési szándékot egyedül bejelenteni? (másik félnek meglepetésből szervezni a ceremóniát)

Figyelt kérdés
mindenhol azt írják, hogy a házasságkötési szándék bejelentéséhez mindkét fél személyes jelenlétére szükség van - ezt semmiképpen nem lehet kiküszöbölni? hisz amikor a szertartás van, úgyis kiderül, ha az a másik fél netán mégsem akarja a házasságot...

2014. jan. 6. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nagy meglepit akarsz, akkor szervezz valami nagyon fullos nászutat, ahhoz elég az egyik fél is.
2014. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk a férjem ért rá akkor, és elment érdeklődni, hogy hogyan is működik ez. Azt mondták mindkét ember kell, ha időpontot szeretnénk lefoglalni az esküvőnkre. Ő pedig megmondta hogy visszajövünk, mert nekem szabadnapot kell kivennem.


Ez egyébként augusztus hónapban történt. Mikor mentünk, Ott aztán érdeklődtek hogy kb mikor szeretnénk az esküvőt, mondtuk hogy december elején. Kérdeztük a 3.-át, de akkor nem lehetett valami ottani rendezvény miatt. A következő pedig 10.-ei nap volt ami szombatra esett. Azt választottuk. Pont délben. (nem akartuk késő délutánra vagy estére), kérdezte hogy mik legyenek a ceremónia alatt: pl gyertyagyújtás, pezsgőzés, szülők ajándékozása stb... ezeket amúgy mind kértük is.

Aztán ellenőrizte közben az iratokat, megkérdezte házasok voltunk e, illetve hogy milyen formában akarom felvenni a férjem nevét (kötőjeles) és hogy mi lesz a gyerekek vezetékneve. Csak a férjemét fogják kapni.


Szóval a lényeg annyi, hogy mindketten kelletek. Ne dőlj be annak hogy hiteltelen tv műsorokat nézel pl. amiben azt mutatták egyedül is lehet, hogy a lányka az anyukájával megy pl. És úgy kéri az időpontot. Mert nem fognak időpontot adni!!!


27/N

2014. jan. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyhazi esküvőt lehet igy. Egy ismerősöm -nő- igy házasodott. Csak a leendő férj nem tudott rola. Farmerben érkezett, mert azt hitte csak egy sima randi a templom elott - a menyasszony meg a nasznep kioltozve.... Nevetséges volt.
2014. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Lehet. Egyik barátnőm így ment férjhez. Neki a pasija meglepiből megszervezte az egészet. Viszont ezt megelőzte az, hogy egyszer már együtt bementek időpontot kérni - azonnal - és nem volt. Gondolom ez az együttes megjelenés elég is volt, a lány utána le is mondott róla, a fiú meg kért később egy másik időpontot és megszervezte: vett ruhát, meghívta a családot. De az kis esküvő volt, lagzi nélkül. És én nem örültem volna a csaj helyében, hogy nem én választhattam a ruhámat, meg hogy egyáltalán kimaradt mindenből, csak be kellett mennie aláírni. Hát szerintem annyira nem romantikus. Bár azt mondja ő örült neki, de azért szerintem minden lány amikor meg van hívva egy lagziba, elképzeli a sajátját, és neki ez a lehetőség már ugrott. Biztos fájni fog a szíve ezentúl az esküvőkön, hogy neki nem lehetett olyan.
2014. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!