Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, kivel mentetek ruhapró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kivel mentetek ruhapróbára?

Figyelt kérdés

Egyedül mentetek az esküvői ruhátokat kiválasztani, vagy szülőkkel, esetleg anyóssal?

Megsértődne az anyósom, ha nem szeretném elhívni az én próbámra, csak az anyukámat és a húgomat?


2014. jan. 7. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan műsor, aminek ez a címe: "Say Yes to the Dress" és jelenleg a TLC-n fut, azt hiszem. Más szemszögből szoktam olykor nézni, nem fogok férjhez menni egyelőre, viszont ott több rokon van és több menyasszony is. Nézz egy pár részt youtube-on is.
2014. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a nővéremmel és az ő lányaival voltam.
2014. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyedül mi értelme?

Én lehet megsértődnék, ha a te anyukád láthatja akkor a párod anyukája miért nem? Menj a húgoddal a szülőknek meg majd meglepetés lesz.

2014. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel, aki a tanúm is volt.
2014. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egyedül mentem. Szüleim vidéken, barátnőm éppen vált (nem akartam ezzel lelkileg terhelni). Anyóst meg semmi képen nem vittem volna.
2014. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal. Te ismered az anyósodat hogy megsértődne-e. Az én anyósom telibe kakilta a ruhát, meg minden egyebet. Szerintem az esküvőt is a háta közepére kívánta...
2014. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vőlegényemmel... bár végül varrattam, de a fazont együtt választottuk. a varrónőhöz anyummal, mert az ő barátnője varrta
2014. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az anyósomat azért nem vinném szivesen, mert elég eltérő az izlésünk a ruhák terén, és nem szeretném, ha rossz hangulatú, vitába átcsapó ruhapróbám lenne, mert neki nem tetszik az ami nekem meg igen. De jó ötlet, hogy csak a hugommal mennyek. :) Barátnőim amúgysincsenek.
2014. jan. 8. 06:40
 9/11 anonim ***** válasza:
egyszer a barátnőmmel, utána meg egyedül. Sajnos anyukám nem volt abban az állapotban, hogy elkísérjen :( Hát ezért.
2014. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel, jövendőbeli sógornőmmel és még egy másik lánnyal (aki számomra ismeretlen volt, csak az egyikőjük barátnője:D).

Anyukám azért nem jött, mert először úgy volt, hogy még egy másik nap is megyek, és akkor oda Ő jön el velem, de közben az első helyen megtaláltam a ruhám :)

2014. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!