Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ismertek olyan párt, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párt, akinek csak nagyon egyszerűen zajlott az esküvő minden ünneplés nélkül? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Barátnőmék most készülnek összeházasodni. Sima hétköznapi ruhában lesznek, az önkormányzat 2 dolgozója lesz a tanujuk, csak bemennek, aláírnak és kész. Azt mondják, a házasság ténye a lényeg, felesleges pénzkidobás a sok faxni, inkább abból a pénzből elutaznak valahova nászútra.

Ismertek olyan párokat akik hasonlóképp vélekednek?


2014. jan. 19. 13:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így gondolkodtunk, annyi a különbség, hogy nekünk két barátunk volt a tanú, és utána el is mentünk négyesben megebédelni. Még aznap elutaztunk "nászútra". Együtt éltünk négy éve, már közös lakásban. A család 250 km-re élt tőlünk. Megvolt mindenünk, nem vágytunk már csak erre. Előtte az építkezés miatt nem jutott rá idő. Mindent magunk értünk el, soha semmit nem kértünk. Nagyon szeretjük a szüleinket, testvéreinket, de mi így szerettük volna. Szerencsére mindenki megértő volt, mert mi is úgy gondoljuk, mint a barátnőd, nem az a fél óra a lényeg, hanem ami utána jön.
2014. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk elég kicsi ünnepség volt.

A terv az volt, hogy akkor 1,5 éves lányunkkal megyünk be 3-an a hivatalba és a házasság napján már indulunk is a Maldív szigetekre. Ès onnan küldünk mindenkinek képeslapot, hogy össze házasodtunk.

Csak a sógoromnak elmondtuk és az elkezdett minket nyomni, hogy de igen is legyen buli stb... ìgy azán abba mentünk bele, hogy szülök+testvérek jöhetnek.ìgy tanut sem kértünk fel(külföld itt nem kell tanú), csak a szüleink és testvéreink voltak ott, egy ebéd volt utánna és 2 napot együtt voltunk egy nagy apartman házban, ahol kirándultunka körényéken. majd 1 hétre rá indultunk a maldív szigetekre.

2014. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
... sőt, ha lett volna pénzünk, akkor is így csináltuk volna. igaziból egyikünk sem szeret főszerepben lenni, ki nem állhattam volna, hogy minden körülöttem forogjon. nem akartunk idegeskedést, csak egymásra akartunk koncentrálni...
2014. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
első voltam
2014. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Ismerek. Nagyon megbánták. Még évek múlva is, amikor mások esküvőjén meghívottak voltak.
2014. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Azok csinálják ezt, akik csak egy nem tervezett baba miatt házasodnak össze. Többnyire persze, mielőtt elkezdene valaki károgni.
2014. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Náluk nem jön a baba, már megvan 2 éve :) 8 éve vannak együtt.
2014. jan. 19. 14:04
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
mi is igy csináltuk, szülöktöl 1500km re élünk, nekik küldtünk repjegyet velünk voltak 4 napot.. és ennyi. mi is inkább azt a pénzt elutaztuk. persze, ha összeszámolom, igyis belekerült ez nekünk annyiba, mint otthon egy 200 fös lakodalom. nem szerettünk volna nagy parádét, se zenekart, se habos ruhát és se tüzijátékot..szuper volt igy. mostmeg várjuk a babánkat. :)
2014. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A miénk ennyire azért nem volt egyszerű, de az átlaghoz képest az volt. A férjemnek vettünk egy csinos, jó minőségű nyári zakót, magamnak meg egy ezüstösen csillogó estélyi ruhát, mondván jó lesz az még később is. Bementünk a falusi házasságkötő terembe, összeadtak minket, majd a szűk rokonsággal buliztunk egyet a háznál. Akkor még nem gondoltam bele, hogy mennyire bánni fogom, hogy soha többé nem lesz alkalom felvenni egy igazi szép menyasszonyi ruhát. Ezt mindig olyankor bánom, amikor esküvőre megyek és az ara úgy néz ki mint egy királylány. Ok. én is csinos voltam nagyon, volt csillogó tiarám, de a ruhát tekintve tényleg felvehetem akármikor, bálba, színházba stb. Ráadásul esküvői meghívókkal foglalkozom és be kell vallanom, amikor a párok elmesélik az esküvő menetét, ruhát, dekorációt stb. kicsit megfájdul a szívem, hogy lehetett volna másképp is. Azt sem szeretem, mikor túlzásokba esnek, túlgörcsölik azt a bizonyos "életük legszebb napjának" nevezett napot, mert sokszor épp azért nem érzik jól magukat a nagy napon, mert mindent tökéletesre szeretnének, ezért olyan, mintha kimaradnának belőle, és csak a násznép érzi magát jól. Talán akik az egyszerűséget választják, épp ettől félnek.
2014. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Mi is igy házasodtunk, tavaly volt a 25.házassági évfordulónk és azóta is szeretjük egymást.


És ma 13:57-es: NEM volt semmiféle terhesség, az elsö gyerek 15 hónap múlva (tervezetten) lett.


Mi soha nem terveztünk felhajtást, meg népgyülekezetet, ez KETTÖNK ügye, és semmi értelme erre kiadni egy rakomány pénzt.

2014. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!