Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Karikagyűrűt szeretnénk venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrűt szeretnénk venni párommal, márciusban lesz az esküvő. Hol kapok olcsón?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok oldalt megnéztem, és ahogy látom, ha fehéraranyat/aranyat szeretnénk, hát...HORRIBILIS árak vannak. Nem szívesen költenénk 100 E forintot csak gyűrűre, mert a baba májusban érkezik, és költözünk is. Milyen alternatívákat tudtok javasolni? Vagy hol keressünk? Nincs aranyunk amit beadhatnánk gyűrű készítésre.

Köszönöm


2014. jan. 21. 09:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Zaciba!
2014. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
40%

A ti helyzetetekben sokkal fontosabb az egy gyűrűnél, ha két ember messzemenően szereti egymást.

Gyűrűt ráértek venni, de az olyan legyen ami tetszik, ami nem másé volt előtte, amire lesz keretetek.


Én a helyedben most inkább nem vennék, és nem költenék rá.

2014. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

És akkor mit húzunk egymás ujjára házasságkötéskor?


Amúgy lenne rá keret, de fájna kiadni érte 100 ezret. Inkább most lenne rá keret, mint mondjuk 1-2 év múlva, amikor már nem keresek, kapom a gyest. Csak nagyon nem tartom reálisnak, hogy emberek 100 ezreket költenek karikagyűrűkre.

Számomra tényleg nem ez a fontos. Csak itt jön az ellentmondás, hogy azért mégis meg kéne adni a módját...jajj nem tudom.

Zaci, hát erre nem is gondoltam. Bár fura más gyűrűjét hordani.

2014. jan. 21. 09:35
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
pedig sajnos 100 ezer körül mozog mi is néztük mi is tervezünk venni és ez még az "olcsó" kategoria
2014. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
igen, sajnos én is úgy látom :(
2014. jan. 21. 09:41
 6/32 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, beszéljetek a házasságkötővel, hogy nem lesz gyűrű. Ennyi. De idegen, használt vagy mások által kölcsönadott gyűrűt ne húzzatok fel, nem szerencsés.
2014. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
Azért kis utánajárással lehet párban venni olcsóbban is karikagyűrű párt : [link] Zaciban én nem vennék ,nem viselnék más által levetett gyűrűt ,valahogy az nem jó ómen ...
2014. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%

Nem jó ómen?

Akinek nincs legalább 100e Ft-ja, az nem foglalkozik azzal hogy ómen. Hanem bemegy szétnéz és ha vannak jók, akkor legközelebb viszi a párját is. Ennyi.

2014. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

7-es ez viszonylag nem is rossz, vannak itt jobb árak. Köszönöm

2014. jan. 21. 10:03
 10/32 anonim ***** válasza:
Igaz ... nem jó ómen .. (Halkan jegyzem meg ,nem kellett volna ennyire utolsó pillanatra hagyni ) Az ,hogy gyűrűt szeretnének ,tök normális ,nekem is úgy kerek az esküvő ,ha van gyűrűhúzás . Nem kell feltétlen százezrekbe gondolkodni ,én megnéztem ,amit az egyik válaszoló belinkelt ,tényleg lehet elfogadható áron gyűrűt venni nem túl drágán .
2014. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!