Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyenkor legyek akaratosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor legyek akaratosabb vagy hagyjam az legyen amit ő szeretne? Mert közös nevezőre nem jutunk. Nógrád megyében vagy annak vonzás körzetében árban jó cukrászatot ismer?

Figyelt kérdés
A párommal nem jutok közös nevezőre egyszerű tortát szeretnék, de vtm ben a cukrászdába ott mondták egy 90 db torta 100 000 ft-tól kezdődik. elmeséltem páromnak és közölte annyiért nem veszünk süssek én inkább. Tudok sütni de az nem olyan, és most fogalmam sincs mit csináljak ? akkor bele kötött a virág árába, a virágos szerint 100 000 ftól kezdődik az is. Szeretné az esküvőt de nem érti meg hogy ezek ennyibe kerülnek. Hogyan értessem meg vele ? Nincs nagy el várásom egyáltalán de szerintem az esküvőn nem lehet spórolni. És már kezdek ki készülni mert csak én foglalkozom vele ő meg nem ért meg. De a piáról van szó vagy a ételről vagy a zene karról azon nem kell spórolnom.

2014. jan. 31. 21:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
90db torta??? Ebben a világban ma Magyarországon? Mégis hány fős lagzit terveztek? Te jó ég erre dobálni ki a pénzt, én ezt frankón nem értem...
2014. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hogy ez simán csak férfi dolog :-) Ezt azért mondom, mert az én párom is ugyanilyen, találtam fotóst 120-ért, közölte hogy az unokatesója eljön 50-ért...


Nálam az jelentette az ideiglenes megoldást, hogy elmentünk együtt mindenhová, és a saját szemével látta, hogy mi mennyibe kerül... Tortát meg süssön ő, vagy menjen ki a mezőre virágot szedni!

2014. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Oszt minek ez a nagy felhajtás?? A torta úgyis megy ki a WC-be (egy idő után). A virágok elhervadnak, oszt megy a szemétbe. A házasság meg jó esetben 1-2 év után megy szét (hallottam olyanról is, amelyik a nászút urán azonnal). Úgyhogy ez az egész csak cicoma (ahogy Sári néni mondta), felesleges pénzkidobás. Hát már most sincs egyetértés köztetek, már ki is készülsz, meg sem ért, hát mi lesz akkor a házasságkötés után ????? Minek ezt erőltetni ???
2014. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Árkád cukrászda
2014. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Az az igazság, hogy valójábanm nem kerül ennyibe egy torta meg a csokor sem, csak amikor meghallják, hogy esküvőre lesz, akkor rögtön emelik az árat. Mi úgy oldottuk meg, hogy nem árultam, el, hogy esküvőre lesz. Egy egyszerű két emeletes tortánk volt, szép fehér virágokkal, háznál csináltattam, nem cukrásznál, egy ismerős néni készítette, én tűztem a tetejére otthon a menyasszony-vőlegény figurát. A csokromat úgy köttettem, hogy nem eskővi csokor lesz, csak szülinapi ajándék, a fodrásznak meg azt mondtam, hogy én leszek a vendég egy esküvőn (a hajamban egy virágdísz volt, azt én tűztem bele, mert simán meg tudtam oldani, hogy a fodrász csak feltűzze én meg belecsatolom azt az egy virágdíszt otthon). Nos, lehet, hogy hülyén hangzik, de sem a csokor, sem a hajam nem került annyiba, mintha elárultam volna, hogy ez eskővői csokor és esküvői frizura.
2014. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem 90 darabos (szeletes) tortára gondolt a kérdező, csak nem jól írta le.
2014. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
na akkor hogy is van ez a 90 darab torta..90 szeletes? vagy ezt hogyan kell érteni? én se vennék ennyiért se virágot, se tortát...és szerintem lehet sporolni az esküvön..(tényleg felesleges kiadni rá a pénzt) én egy kicsit sajnálom a párodat, nekem is teher lenne ennyi hülyeség.
2014. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Elnézést 90 szeletesre mondták a Csibe cukrászdába. És szerintem nem az volt a kérdés mit gondolsz az esküvőről, valakinek igen is sokat jelent. És nem nem értünk egyet hanem nem akarja elfogadni hogy ennyibe kerül. De minden másba megértjük egymást. És egyáltalán nem nagy az elvárásom. De a 3. válaszoló vagy egyedül van vagy nagyon keserves az élete.
2014. jan. 31. 22:29
 9/27 A kérdező kommentje:
A másik nem csak virág hanem asztal dísz is és egyéb dolgok. És nem kell sajnálni mivel meg tehetnénk.
2014. jan. 31. 22:31
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem jó, ha az esküvői hercehurcán vesztek össze, mert utána a későbbi veszekedéseknél majd mindig azt vágja a fejedhez, hogy az esküvőn is a te akarod érvényesült, mennyi volt a torta stb. Csak úgy érdemes az esküvőt szervezni, hogy mindenben egyet értetek, ne az legyen, hogy az egyik örül, a másik meg savanyú képpel arra gondol, hogy a pénzt másra is lehetett volna költeni... Az elképzeléseket pontosan meg kell fogalmazni, hogy ez ne teremtsen támadási felületet egyik fél számára sem. Megértem, hogy esküvői tortát nem állsz neki otthon sütni, de asztali dekorációt simán meg lehet oldani pl. barátnőkkel. És ez még jópofa program is. Nálunk ahol lakom pl. van olyan szokás, hogy nincs is külön dekoros, hanem a barátnők, koszorúslányok, rokonok díszítik közösen a termet egy nappal az esküvő előtt akár otthonról hozott virágokból. És senki se mondaná meg, hogy nem 1500 eurós dekorszalonos díszítés.
2014. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!