Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Karikagyűrűből jobb, ha belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rtike kérdése:

Karikagyűrűből jobb, ha belül domború vagy ugyanolyan jó a lapos is?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem hogy belül mindegyik lapos. Az enyém lapos, teljesen jó.
2014. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is belül lapos, kívül domború.
2014. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvan mindegyiknek elonye/hatranya. Azt mondjak, hogy a lapos nem kenyelmes, de szerintem teljesen jo. Azert is ajanljak az ekszereszek a belul domborut, mert az tobb anyagot jelent elsosorban, tobb penzt tudnak elkerni erte es azt az elonyet mondjak, hogy konnyebben lehet felhuzni es kenyelmesebb. Viszont konnyebben lehet elhagyni is, de ezt nem hangoztatjak.
2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Én is igy gondoltam, hogy csak a nyereség miatt erőltetik azt jobban. Csak a páromnak a legkeskenyebb gyűrűt választottuk, mert soha nem szokott ékszert hordani és minél kevésbé feltűnőt és zavarót szeretnénk, amit meg tud szokni. Viszont vastag az ujja, ami miatt pedig kérdéses, hogy nem törik-e el hamarabb, ha kevesebb az anyag benne. Szeretne vékonyabbat. Csak nem tudjuk, hogy számit-e, hogy a belül domború felszinnel több lesz benne az anyag (0,8 grammal, ami nem kevés).
2014. febr. 11. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, viszont nekünk azt mondta az ötvös, hogy a belül domború gyűrű könnyebben lecsúszik.
2014. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lapos kényelmesebb. A domború alatt bedagadhat az ujj, ha pl. mosogatáskor, fürdéskor rajtad van, ahogy felszívja a bőröd a vizet, 'bepállik' (vagy hogy mondják..)
2014. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem belül domború lett, mert felpróbálva sokkal kényelmesebb volt. Az ötvös se az anyag miatt ajánlotta ezt, mert titánból készítettük. :)


Ha attól féltek, hogy elhajlik, mert túl vékony, akkor inkább szánjátok rá azt az 1 gramm aranyat és legyen jó masszív. Javíttatni se olcsó az ékszert, ha megsérülne. Ahogy szokták is mondani, az olcsóbb a drágább sokszor. :)

2014. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!