Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szép esküvői ruha kölcsönzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép esküvői ruha kölcsönzés Pesten, Székesfehérváron, vagy a kettő között 40 ezer alatt - létezik ilyen? És ha igen, hol? : )

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben lesz az esküvőnk a párommal, szeretnék egy szép, elegáns a-vonalú ruhát, ami nem néz ki "szalagavatósan". 40 000 ft-ot szánok rá fátyollal, alsószoknyával együtt. Elsősorban kölcsönözni szeretnék, esetleg venni. Internetről nem szeretnék rendelni, átnéztem mindent, amit tudtam, de próba alapján akarok dönteni, így a netről rendelés nem opció.


Ismertek olyan kölcsönzőt, ahol van választék szép, elegáns, modern, de mégis egyszerű a-vonalú ruhákból Pest-Székesfehérvár vonalon?


A segítő válaszokat előre is hálásan köszönöm. Kicsit elképedtem az árakon. Az is érdekelne, hogy a személyzet is kedves-e.



2014. febr. 12. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a szalagavatósak is 20nál kezdődnek,esetleg egy nagyon eldugott kis vidéki szalonban találhatsz,ami nem idei modell.Nálunk,egy vidéki városban is 70től kezdődik...
2014. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Így van, minimum 60 ezer forintot rá kell szánni, az alatt már csak régit kapni. Jelenleg 60 ezerért viszont már lehet meseszépet, pl: [link]
2014. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is a Boglárkát ajánlottam volna, de látom, már megtalált Téged. :)
2014. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem a korábbi ((persze nem túl régi) modellek is megfelelnek, a Boglárkát megnéztem, de ott kevés olyat láttam, ami tetszene, és nekem sajnos a kölcsönzési ár is sok. Mondjuk a linkelt ruha nagyon szép. Eddig egy helyet találtam, ahol állítólag vannak szép kölcsönözhető ruhák Pesten 40-ért, az Eternety Szalont (gaz, ezek is korábbi modellek), de még várom továbbra is a tippeket. Szóval lehet korábbi modell, ha nem túl régi, csak ne legyen több 40-nél.
2014. febr. 13. 13:04
 5/11 A kérdező kommentje:
*igaz
2014. febr. 13. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
40-ért csodát nem lehet várni, habár vannak helyek, ahol akár 20 ezerért is kínálnak ruhát! Természetesen ha Neked ennyi a büdzséd, akkor ezt kell a legjobban elkölteni :-) Az említett szalonban vannak ennyiért ruhák, de azok 6-10 éves modellek. Kérdezz rá viszont, hogy mi van benne, mert van ahol a fátyol extra!
2014. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Egy ilyen esetleg? [link]


esetleg ez: [link]


vgy akár ez: [link]


vagy egy ilyen: [link]


vagy nagyobb méret: [link]


ez is nagyobb méret: [link]


meg ez is: [link]


ez átlagos: [link]


de még van 20 ezekhez hasonló ruha. 50 ezer forint, az igaz, de legalább nem 5-10 éves modellek :D

2014. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, a 3., 6., és az utolsó áll közelebb ahhoz, amit szeretnék, de az 50 még mindig sok. Inkább az árban kötök kompromisszumot, pár órára inkább felveszek egy régebbi modellt, őszintén szólva még 40et sem szívesen adok ki. Tudom, hogy ennyi az annyi, de inkább maradjon több a nászútra.
2014. febr. 14. 09:55
 9/11 anonim ***** válasza:

40 000 Ft nagyon kevés, ennyiért csak valami faluvégi eldugott szalonban fogsz találni 80'-90'-es évekbeli poliészter puffancsruhát. Akkor már javaslom inkább az aukciós oldalakat, pl:

[link]


Ezt a hármat találtam, ami árban 40 környékén van:

[link]

[link]

[link]


Ne legyenek illúzióid, amit újként tüntetnek fel egy profi modell van gyönyörűen fényképezve, valamint gyanúsan olcsó, az Ázsiából származó másolat, ami sokszor harmatgyenge... Ha ennyire keveset akarsz rászánni, akkor szóba jöhet még esetleg a varratás vagy, hogy nem kifejezetten menyasszonyi ruhát keresel, hanem fehér alkalmi estélyit...

2014. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvettem egy nagyon szép, minőségi anyagból készült ruhát kiegészítőkkel együtt 40ért Pesten. Akit érdekel, hol, írjon privit:)
2014. márc. 16. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!