Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik egy lagzi menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy lagzi menyasszonyi tánc nélkül? Milyen alternatívák vannak helyette?

Figyelt kérdés

Esküvőt tervezünk és nagy lagzit. De a menyasszonyi tánctól idegenkedem, nem tudok és nem is szeretek táncolni, semmi kedvem hozzá, hogy 130 ember végigrángasson a parketten kényelmetlen abroncsos ruhában meg tűsarkú cipőben. :)

Viszont szeretném, ha lenne valami "műsor" éjfélkor, amibe a násznépet is be lehet vonni, és ami után átöltöznék menyecskeruhába. Van valami ötletetek? Nálatok hogy volt?



2014. febr. 13. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában a barátok szoktak kitalálni mindenféle vicces feladatot a párnak. Biztos van olyan is, amibe a násznép is bevonható.
2014. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akr legyen a közös táncotok a férjeddel..
2014. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor olyan esküvőn voltam, hogy a pár táncolt éjfélkor, a vendégek körben gyertyával. Majd elmentek átöltözni, amíg öltöztek, a vendégek keringőztek :D
2014. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is táncra gondoltam. Esetleg egy rövid, hangulatos kis keringő. De lehet modernebb tánc is, ha az közelebb áll a stílusotokhoz. Nálunk mondjuk fele ennyi vendég volt, de én amikor úgy éreztem,h már kényelmetlen a ruha, egyszerűen kimentem és gyorsan átöltöztem (nem kimondott menyecske ruhába, csak egy koktél ruhát vettem fel, ezért nem is gondoltam,h jobban megadnám ennek a módját).
2014. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vonatozás
2014. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam egyből, hogy akkor csak a pár táncoljon valamit a násznépnek, csak írta a menyasszony, hogy nem igazán szeret táncolni ...
2014. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Az is elehetőség,h a menyasszonyi torta behozatala, kiosztása után mész el átöltözni.
2014. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi gyertyafény keringővel kezdtünk. Amikor minden elsötétült, akkor kiáltott először a vőfély, hogy eladó a menyasszony, és a zenekar elkezdte a mulatóst játszani. A vőfély kért fel elsőnek, utána jött mindenki más. Menyasszonyi ruhában táncoltam, a férjem volt az utolsó, jelképesen bedobta az egész tárcáját a kosárba. Tánc után felkapott engem (kezembe nyomták a kosarat), és kiszaladt velem. Ekkor öltöztem át. Szerintem nagyon jól sikerült, pedig én is tartottam tőle. Nem táncolok olyan jól, mindenki másképp vezet, hogy bírom ezt végigtáncolni...stb.

Elmondtam ezeket az aggályaimat az elején a vőfélynek, és megnyugtatott. Mindenkire kevés idő jut, és ugye ő kongatja a fazekat, hogy eladó a menyasszony. Ha azt látta volna rajtam, hogy nem bírom, közbeiktat egy vicces játékot. De nem volt rá szükség, az egész lement kevesebb, mint 10 perc alatt.

2014. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felén nem menyasszony tánc van, hanem menyecsketánc. A menyecske ruhában kényelmesebb táncolni.
2014. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is menyecsketánc van. Legyél menyecskeruhában és kényelmes cipőben. Mindenkire kb. 10 másodperc jut így nem lesz több 15-20 percnél.
2014. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!