Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet eladni menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet eladni menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

szeretném eladni az egyik használt és egy teljesen új menyasszonyi ruhámat, tudnátok adni ötletet, hol próbálkozzak?.

internetes hirdető oldalak nem érdekelnek..

Olyan helyett keresek ahová be tudnám vinni kiadásra esetleg eladásra.. Előre is köszönöm a segítséget..



2014. febr. 13. 09:14
 1/8 A kérdező kommentje:
azt ki hagytam, hogy Budapesten..
2014. febr. 13. 09:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy nem fogják tőled megbpvenni

Hamarabb maganszemély

Vatera, apród...

Mindenképpen minőségi képekkel ha van..

2014. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha semmiképpen nem szeretnéd neten hirdetni (bár sztem sincs ennél hatékonyabb), vidd be a képét kozmetikába, fodrászszalonba, szoláriumba. Ha odajársz, biztos megengedik. Volt már,h nekem is cipőmet a fodrászom adta el.
2014. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A dolog legegyszerűbb módja tulajdonképpen miért nem érdekel?
2014. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van markaja a ruhaknak?
2014. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a ruhák nagyon drága vera wang esküvői ruhák.. természetesen az ár töredékéért szeretném eladni.. az internetes hirdetésel már 1 éve próbálkozom..
2014. febr. 14. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Ha ez segit én ugyan nem Budapesten de szalonba vittem be (ahonnan a kiegészitöket is vettem)

Ott a néni mikor meglátta egyböl beleszeretett a ruhámba és megvette.Érdemes lenne szalonban probálkoznod :)

2014. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy vera wang ruhat nem egyszeru eladni, mar az ara miatt mondom. Egy atlagos ilyen ruha 1,8 millio, ha toredeket is kered, akkor is egy vagyon. Erdemes lenne szalonokat felhivni, de csak olyanokat, ahol ilyen ruhak vannak.
2014. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!