Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, Asszonyok! Menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andtica kérdése:

Lányok, Asszonyok! Menyasszonyi ruha ügyben, Hajdú-bihar megye területén! Ki, honnan, hogyan, mennyiért?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Nos, mivel gőzöm sincs merre induljak, hol kezdjek neki, így várom az ötleteket! Debrecen és környékén. Legyen akár szalonból , vagy kéz alól vásárolt, kölcsönzött. Írjátok le tapasztalataitokat. Előre is köszönöm!

2014. febr. 22. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben tudom ajánlani a Pesti utcán lévő ruhakölcsönzőt. Igaz nekem onnan koszorúslányruhám volt,de az kétszer is,és a kettőből egy menyasszonynak a ruhája is onnan volt.
2014. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Debrecenben tervezői, minőségi ruhákkal foglalkozó szalonok:


Royal Szalon, Elite Szalon, Princess Szalon.


A többi szalont (név szerint nem emlegetném őket) messziről elkerülném, leginkább saját varratású/ukrán/kínai ruhák szerepelnek a kínálatukban sajnos.

2014. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Elite szalonból lesz a ruhám, már le van foglalva. Próbálni ezen kívül csak a Royalba voltam. A többi helyen szerintem nem a legigényesebb, de ízlések és pofonok.
2014. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Gyere el nyugodtan Pestre, hozzánk. Garantáltan egyedi, meseszép ruháink vannak, most féláron :-)
2014. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. febr. 24. 07:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Boglárka Szalon! A honlapon található árak a teljes vagy már az akciósak? Válaszodat köszönöm! :)
2014. febr. 24. 07:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsánat!!! Most látom, hogy azok kölcsönzési árak... Írok privát üzenetet! :)
2014. febr. 24. 08:01
 8/8 anonim válasza:
AlinaWebshop, facebookon is el lehet érni őket. Új ruhák kb. 15000Ft-tól :) Én a szalagavatós ruhámat vettem tőlük.
2015. jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!