Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A meghívóba bele szokták/kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meghívóba bele szokták/kell írni a pontos címeket?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a szöveget a meghívóba, és nem tudjuk, hogy a polgári és az étterem pontos címét bele szokták-e írni, vagy csak annyi elég, hogy a xy kerület Polgármesteri Hivatal házasságkötő terme. Illetve az étteremnek is csak a neve. Köszi a segítséget.

2014. márc. 1. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mi beleírtuk a pontos címet, mert sokan jöttek más városból. De ha a vendégeknek egyértelmű,h merre vannak az adott helyek, akkor felesleges. Amúgy sem kötelező, sztem (ha jobban néz ki cím nélkül a meghívó, elmondhatjátok, megírhatjátok külön is a címet).
2014. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írjátok bele, a hivatal/étterem neve után zárójelbe a címet.
2014. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem kell, a csak nincs több abban a kerületben

SOK BOLDOGSÁGOT:)

2014. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor inkább beleírjuk. A Hivataltból csak egy van, de az étterem már másik kerületben is van, így inkább a biztosra megyünk. Köszönöm, mentek a zöld kezecskék. :)
2014. márc. 1. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi beírtuk


Plusz készítettünk áttekintő térkepet, és aki kert, annak nyimtattunk, vagy elküldtük digitális formában.

Ngy segítség volt

2014. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi külön lapon soroltuk fel a pontos címeket, telefonszámot, nem a meghívóban.
2014. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi beleírtuk, mégpedig mert sokan jöttek messziről és nem ismerték a helyet, templom is van több (azonos egyházhoz tartozó is a városban) Ha valaki véletlen késik a hivatalból, tudja hol a templom, ha nem együtt jön velünk. Illetve mivel a rokonságba katolikus és református valamint vallást nem gyakorló is van nem akartam kényszeríteni senkit hogy az egyházin is részt vegyen, így aki akart cím adott volt polgári után mehetett tovább az étterembe.Volt aki csak az egyházin volt (idős emberek), sőt olyan is aki csak a lagzira ért oda, mert este 10-ig dolgozott. Szerintem hasznosak voltak a címek.
2014. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!